Рекомендуємо прочитати

Їмо рідше - думаємо про їжу менше

article2827.jpg

У протягом досить довгого часу часте харчування (5-6 разів на день) позиціонувалося як кращий режим для бажаючих схуднути. Але з часом з'ясувалося, що це далеко не найкращий метод контролю над вагою. По 1-ше, ви привчаєте власний організм постійно жувати. По 2-ге, дуже важко тримати під контролем розмір порції. Часом людина неминуче буде переїдати, а це прямий шлях до ожиріння. Зрештою, дуже важко тримати під контролем корисність такої кількості трапез - в меню неодмінно «прокрадутся» шкідливі продукти, а це зайві калорії. Зрештою, чисто психологічно цілий день мислити про їжу - це слизька доріжка. Людина не повинна зациклюватися на продуктах і смаках, по іншому їжа буде складати все його життя.

Сучасний підхід полягає в тому, щоб харчуватися всього двічі на день. Виходить, як у відомому всім вислові «Сніданок з'їж сам, обідом поділися з другом, а вечерю віддай ворогу». Сніданок, таким макаром, - база бадьорості і основна трапеза. Обід повинен бути легким, переїдати не варто, інакше ви просто не можете працювати в 2-ій половині дня. Від вечері краще відмовитися, так як на ніч наїдатися ні до чого.

Мудрість даного підходу була підтверджена в процесі не так давно проведеного дослідження. Учасники дослідження, хворіли на діабет другого типу, розділилися на дві групи. Вони споживали однакову кількість калорій з тією лише різницею, що 1 -а група їла двічі на день, а друга - 6 разів на день. Учасникам першої групи вдалося скинути більше ваги, ніж учасникам 2-ї групи.

Додаткові поради тим, хто бажає перейти на дворазове харчування:

- Пийте більше води. Адже дуже нерідко те, що ми приймаємо за голод, - звичайнісінька спрага, особливо животрепетна в літній час. Чашечка ароматного чаю без цукру не тільки лише дозволить забути про голод, та й заповнить енергією і зробить краще настрій.

- Їжте здорові продукти – конкретно вони підтримують ситість протягом довгого часу. Це яєчка, приготоване корисними методами м'ясо, риба, морепродукти, крупи, різні салати з корисними заправками ( про майонезі краще забути, як про жахливий сон).

- Помираєте від голоду в вечір? Повільно, смакуючи, з'їжте яблуко або випийте склянку кефіру. Чашечка трав'яного чаю для непоганого сну теж не зашкодить (ромашка, м'ята і т.д.).

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Споживання великої кількості продуктів з “прихованими” жирами і сіллю є головною причиною серцево-судинних...
Ароматні, пишні і смачні булочки, пиріжки з різними начинками, торти, кекси, рулети та пироги, всі ці ласощі не зможуть...
Нирки - це свого роду фільтри, які очищають кров від продуктів обміну. Щоб полегшити роботу ниркам, потрібно звернути...
Як визначити, що пора вводити прикорм. Час введення прикорму залежить від ознак фізичного розвитку малюка....
Scroll To Top