Рекомендуємо прочитати

Продукти харчування, які продовжують життя.

article2875.jpg

Як люблять говорити дієтологи, найважливіша порада, яку можна дати людям - "Не переїдайте, харчуйтеся помірно". Але не менш важливо й те, що ми їмо.

Якщо ви хочете зберегти здоров'я у поважному віці і жити довго, намагайтеся включити в раціон якомога більше корисних продуктів, відмовившись від шкідливої їжі.

Звичайно ж, завжди пам'ятайте про те, що в харчуванні необхідна помірність і правильний графік, бажано харчуватися часто, але маленькими порціями.

Отже, які ж продукти харчування визнані вченими найкориснішими для здоров'я? Які продукти дійсно продовжують життя?

Фрукти і овочі. Намагайтеся їсти не менше 5 різних фруктів і овочів. Адже фрукти і овочі - прекрасне джерело антиоксидантів - речовин, які зміцнюють імунітет і підвищують опірність організму захворюванням. Крім того, фрукти і овочі багаті вітамінами і мінералами, а їх калорійність невисока.

Йогурт. Чим корисний цей продукт? Прибуток, що містяться в йогурті, покращують травлення людини. Крім того, йогурт - прекрасне джерело кальцію. Дослідження показали, що йогурт також зміцнює імунну систему людини.

Риба. Намагайтеся їсти рибу не рідше двох разів на тиждень, а бажано частіше. Риба - прекрасне джерело білка і корисних ненасичених жирів, які сприяють зміцненню судин і зниження рівня холестерину.

Вівсянка. Цей продукт по праву визнаний одним з найкорисніших. Важливе джерело вітамінів і мінералів. Крім того, вівсянка багата клітковиною - відповідно до рекомендації ВООЗ, необхідно споживати щодня 25-30 г клітковини, яку можна отримати з вівсянки, фруктів, овочів, та деяких інших рослинних продуктів.

Горіхи. Горіхи багаті ненасиченими жирами і вітамінами, і регулярне споживання горіхів знижує ризик розвитку захворювань серця. Дієтологи рекомендують з'їдати за день жменю горіхів (грецький горіх, мигдаль, або ж арахіс).

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ви хочете виглядати найкращим чином перед важливою подією, потрібно виключити продукти, зі своєї щоденної дієти...
Тебе ніколи не цікавило питання, як француженкам вдається зберігати таку обалдєнну форму (а стрункість французьких...
Новий рік - довгоочікуване і улюблене свято більшості людей. Але він несе з собою велику небезпеку - багато зайвих...
Багатьом батькам знайома картина, коли малюк відштовхує тарілку з приготовленою їжею, а якщо мама починає вмовляти...
Scroll To Top