Рекомендуємо прочитати

Що замінить снодійне?

article2909.jpg

Пити сік слід вранці та ввечері. Як показало дослідження, прийом соку в такому режимі протягом двох тижнів дозволяв збільшити тривалість сну майже на 90 хвилин серед літніх людей, що страждали безсонням.

Сік є безпечним способом повернути собі сон, кажуть експерти. Снодійне краще приймати молодим людям, а ось у літніх людей таблетки підвищують ризик падінь, які загрожують переломами і навіть смертю. Ефективність соку пов'язана з вмістом в ньому мелатоніну - гормону, що допомагає регулювати цикл неспання і сну.

Ще споживання даного соку збільшує доступність триптофану, важливою амінокислоти і попередника серотоніну, що дозволяє заснути. Хоча в самому соку триптофану не так вже й багато, він не дає з'єднанню розщеплюватися в організмі. Це підвищує потенціал триптофану. Таким чином, сполуки, що містяться в соку, збільшують біодоступність триптофану, необхідну для синтезу серотоніну. Виходить, поєднання триптофану і мелатоніну в соці допомагає відрегулювати режим сну.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Серед нас є люди, яким від природи на повноцінний сон відведено не більше чотирьох - п'яти годин на добу....
Сон і здоров'я - поняття взаємозалежні. Однак крім цього, сон виступає ще і певною дієтою, так як вчені довели, що під час...
Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Спори щодо оптимальної тривалості сну не вщухають ось уже кілька десятиліть. Хтось стверджує, що достатньо спати 6...
Scroll To Top