Рекомендуємо прочитати

Полікістоз яєчників

article1131.jpg

Полікістоз яєчників - це досить часте гормональне захворювання, яке призводить до порушення механізму овуляції, тобто яйцеклітина не виходить з яєчника, і через це розвивається безплідність. При полікістозі є порушення менструального циклу, проявляється небажане волосся на руках, ногах, обличчі, також збільшується вага тіла. Всі ці зміни відбуваються через гормональний дисбаланс. У пубертатному віці однією з ознак полікістозу яєчників може бути відсутність місячних, а також нерегулярні або занадто рясні місячні. Але повністю полікістоз яєчників проявляє себе вже в репродуктивному віці, коли жінка не може завагітніти чи виносити дитину.

Полікістоз яєчників спостерігається при порушенні функції роботи гіпоталамуса, гіпофіза і надниркових залоз. Тому прояви захворювання можуть бути різними в залежності від ряду причин його виникнення. Свою назву полікістоз яєчників отримав через вид яєчників в період захворювання: яєчники збільшені і мають безліч наростів (кіст).

Полікістоз яєчників - можна назвати одним з найпоширеніших гормональних захворювань, від якого страждають жінки дітородного віку (5-10% жіночого населення планети).

Але своєчасне і якісне лікування полікістозу, як і рання діагностика, можуть допомогти знизити ризик ускладнень, в т. ч. діабету і серцевих захворювань.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відсутність овуляції - є однією з причин безпліддя. Зараз одним з найбільш поширених методів лікування безпліддя є...
Постійно з'являються прищі на такому пікантному місці, як сідниці? Дійсно, інший раз вони можуть зіпсувати всю картину...
Вісім порад для жінок які намагаються завагітніти. Можливо, декому вони здадуться наївними, але повірте є безліч жіно ,...
Все, що ви хотіли знати про протизаплідне кільці, але не наважувалися запитати. Що являє собою кільце? Це кільце...
Scroll To Top