Рекомендуємо прочитати

Штучне запліднення: за і проти

article3460.jpg

Зовсім недавно ви одружилися для того, щоб створити сім'ю і мати здорових і щасливих дітей. Але бажанням не судилося збутися через трагічну причину - безпліддя подружжя. Але під час стрімкого розвитку медицини, це давно вже не вирок. Головне, зважитися і зробити вибір - за чи проти штучного запліднення.

Те, що за обстеження, подальше лікування і проведення операції доведеться викласти чималу суму - навіть не обговорюється. Але і це не є головною проблемою. Для більшості людей перешкодою для використання штучного запліднення є морально-етична сторона. Штучне запліднення: за і проти - йдеться про «зайві» ембріони, які знищують. Ясна річ, що коли до стінок матки приживаються більше двох ембріонів, вірогідність виносити і народити здорових діток і залишити здоровою маму - невисока, а ризикувати ніхто не збирається. Тому слово «аборт» безпосередньо пов'язаний із штучним заплідненням.

Проблемою також є те, що до дитини, народженої від штучного запліднення, завжди буде прикута пильною увагою. Спочатку батьків і педіатра, потім сусідів, родичів. Тому потрібно підготувати грунт для психологічної та соціальної адаптації дитини. Це зажадає консультацій психолога як для дитини, так і батьків.

Штучне запліднення: за і проти - церква також виступає категорично проти штучного запліднення, відмовляються навіть хрестити таких діток. Це пов'язано з тим, що ціна знищеного ембріона під час проведення штучного запліднення прирівнюється до людського життя. Тим більше що релігія засуджує і те, що люди, прирівнюючи себе до бога, створюють людське життя неприродним способом. 

Все-таки всі «проти» переважує, то, що багатьом сім'ям, які довгий час мріяли про дитину, але не змогли зачати, вдалося допомогти. Страждання жінки, яка хоче стати мамою, неможливо передати, а та радість, яку приносить народження довгоочікуваного малюка, не йде ні в яке порівняння з етичними проблемами штучного запліднення.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Здатність до відтворення роду — це одне з найголовніших людських достоїнств. Недарма безпліддя у всі часи вважалося...
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
Більшість людей вважає можливість народжувати дітей благодаттю. Тому, якщо жінці або чоловіку ставиться діагноз...
Поняття «сім'я» насправді дуже багатогранно. І те, що здається безглуздим і нестандартним для одних, для інших -...
Scroll To Top