Рекомендуємо прочитати

І сміх, і гріх: народні засоби контрацепції для допитливих

article1703.jpg

Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності можна тільки двома способами: традиційно (механічні, гормональні, хімічні контрацептиви) або ніяк. Так що в будь-яких наслідках, що виникли після застосування описаних нижче способів, ми не винні. Всі ці «народні» кошти вельми дурні і найчастіше зовсім неефективні. Але які веселі!

1. Перерваний статевий акт.

Хочете відчути себе підлітком, скинувши десяток-другий років? Цей спосіб для вас. Зрозуміло, що «підхопити» в подібному випадку можна що завгодно — адже сам статевий акт абсолютно не захищений! Але ризик вагітності цей метод дійсно зменшує — складність тільки в тому, щоб, як мовиться, не захопитися процесом і перервати акт вчасно.
Тим не менш, ні про які гарантії говорити не можна: справа в тому, що у чоловіча сперма може виділяти і до моменту сім'явипорскування. Кількість і концентрація сперматозоїдів в ці моменти значно нижче, ніж при еякуляції, але, як відомо, на вірогідність вагітності впливає не тільки кількість насінної рідини, але і активність самих сперматозоїдів.

2. Введення в жіночі статеві органи сторонніх предметів.

Наш народ додумався і до цього. Принцип дії цього варварського методу в тому, щоб перекрити доступ в матку для сперматозоїдів або ж «організувати» в піхві і маткових трубах середовище, в якому насінні клітини не виживуть.
Веселі та кмітливі вводять в жіночі статеві органи наступні несподівані речі:
— Тампон для критичних днів — просто неефективно і неприємно;
— Часточку лимона — веде до запальних процесів внаслідок порушення мікрофлори піхви;
— Господарське мило — пряма дорога до бактеріального вагінозу;
— Кока-колу — страшний сон гінеколога. Нагадаємо, що кока-кола розчиняє іржу, а це не жарти!

3. Спринцювання.
Ось де думка народна розгулялася! Існує думка, що активне промивання внутрішніх статевих органів жінки наступними складами допомагає позбавити шансу на небажану вагітність. На жаль, це абсолютно не працює і добряче шкодить делікатному жіночому здоров'ю. Тим не менш, спринцюватися все ще пропонують:
— Гранатовим соком;
— Відваром звіробою;
— Розчином аспірину;
— Марганцівкою;
— Власною сечею (дуже небезпечно!)

4. Магічні ритуали.
Найвеселіше дізнаватися саме про такі спроби контрацепції. Серед «народних перлин» нами були виявлені наступні:
— Відразу після статевого акту потрібно пострибати, щоб «витрусити» сперматозоїди — на жаль, як би швидко ви не стрибали, їх не наздоженеш — середня швидкість руху сперматозоїда-30 мм в хвилину;
— Відразу після незахищеного статевого акту потрібно попарити ноги в гірчиці або настої лаврового листа — в гірчиці, до речі, небезпечно володарям слабкою серцево-судинної системи. А в лавровому аркуші — будь ласка! Питання тільки, навіщо?

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Гонорею відносять до розряду класичних хвороб, які передаються статевим шляхом (венеричні хвороби). Основний збудник...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Scroll To Top