Рекомендуємо прочитати

Залиште обличчя в спокої! Ботокс - уколи краси ...

article2565.jpg

Всім відомо, що зморшки з'являються тільки через старіння шкіри, але і від мімічної активності лиця. З часом втрачаючи еластичність, шкіра стає все більш чутливою по відношенню до того, як людина виявляє свої емоції. Мімічні зморшки - це результат посмішок, смутку, подиву, злості ... Все це - природні стани, як і вкликають зморшки. Проте багато людей не люблять ці зморшки і прагнуть від них позбавитися. У тому числі - за допомогою ботоксу.

Ботокс (наукова назва «ботулінічний нейротоксин типу А-гемаглютинін комплекс») спочатку використовувався для лікування різних м'язових патологій. Завдяки такій властивості ботокса, як розслаблення м'язів, з його допомогою усували і усувають косоокість, локальні спазми м'язів, блефароспазм, рухові порушення і так далі. Однак майже відразу ж був помічений ефект не тільки розслаблення м'язів, а й омолодження. Так ботокс став справжнім порятунком для тих, хто хоче скинути десяток-другий років без тривалих процедур, пластичних операцій і побічних (у більшості випадків) ефектів.

Дія ботокса досить проста: він розслабляє м'язи, в які вводиться. М'яз стає як би «лінивим» напружуватися. Тобто людина продовжує посміхатися, сміятися, і так далі, але м'язи, за рахунок яких утворюються мімічні зморшки, знаходяться в напівсонному стані. У підсумку шкіра починає вирівнюватися.

Нині усунення чи згладжування зморшок на обличчі - головна область застосування ботоксу в косметології. До ін'єкцій ботокса вдаються мільйони людей, причому як жінок, так і чоловіків. Операція по введенню цього препарату, хоча і не є складною, все ж повинна проводитися професіоналом.

Як же роблять ін'єкції ботокса? Спочатку лікар запитує вас про те, в якому місці на обличчі ви хочете розгладити зморшки. Потім він просить вас «пограти обличчям», щоб визначити, за рахунок яких м'язів утворюються зморшки. Спеціальним маркером він відзначає місця введення ботокса і наносить спеціальний крем-анестетик. Потім за допомогою найтоншої голки препарат вводять безпосередньо у м'яз лиця. Ефект від ботокса можна побачити тільки через кілька днів. Зате дія його триває до 8 місяців. Тобто процедуру можна повторювати кілька разів на рік.

Ін'єкції ботокса в загалному досить безпечні. Правда, при неправильному розрахунку кількості ботокса може опускатися кут рота або повіка. Але таке явище зустрічається рідко і зазвичай зникає через місяць.

Цікаво, що за допомогою «ін'єкцій молодості» можна не тільки омолодитися, а й підкоригувати форму брів. Крім того, ботокс може позбавити від підвищеної пітливості. У цьому випадку ін'єкції проводяться в області пахв, на долонях і ступнях.

Ускладнення після введення ботулінічного нейротоксин дуже рідкісні. Щоб зовсім убезпечити себе від неприємностей, потрібно дотримуватися деяких правил. Наприклад, не приймати горизонтальне положення протягом 4 годин після процедури, не засмагати протягом 3 днів, не приймати антибіотики і не відвідувати сауни, лазні та басейни протягом 7 днів.

Варто також відзначити, що ін'єкції молодості показані здоровим людям. Якщо у вас є хронічні або інфекційні захворювання, ви «аллергік» або вагітні, то радимо утриматися. Ну а всі інші питання - до лікаря.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Цього літа мені захотілося спробувати щось новеньке з області косметології і загального оздоровлення. Вибір припав на...
Маска для обличчя - ефективний засіб догляду за шкірою, відновлення тонусу і здорового сяйва шкіри. Пропонуємо вашій...
Отже, почнемо з підбору фарби. Її вибір залежить безпосередньо від відтінку вашої шкіри і, природно, від кольору...
Чи знали Ви раніше, що шкіра зони декольте набагато чутливіша, ніж шкіра обличчя? Взагалі, жінки рідко турбуються про...
Scroll To Top