Рекомендуємо прочитати

Просто додай оцет в пральну машинку! Ось він – секрет, за який можна багато чого віддати…

article3660.jpg

Просто вражає, скількома корисними якостями володіє звичайний столовий оцет! Він додає блиску кахлю, дзеркалам і келихам, очищає крани і змішувачі від вапняного нальоту, в тандемі з содою ефективно відбілює раковину…

Але що буде, якщо додати оцет під час прання речей? Ось 5 причин, які переконають тебе неодмінно долити оцет в пральну машинку.

Оцет володіє пом’якшуючими властивостями, що особливо актуально при пранні речей з жорсткої або занадто щільної тканини.

Оцет – відмінний засіб для виведення плям. Оброби плями від поту, жиру, деяких фруктів оцтом попередньо, а потім додай ще 50 мл у відсік пральної машинки.

Усунути стійкі, в’їдливі в одяг запахи, наприклад запах поту, можна, заливши у відділення для ополіскувача 100 мл оцту.

Якщо ти періодично заходиш до магазину секонд-хенду, напевно знаєш, наскільки складно позбутися специфічного запаху цих речей… Оцет і тут допоможе: ополосни ним одяг після прання в звичайному режимі.

Оцет допоможе позбутися плям від іржі на одязі. Приготуй кашку з оцту і кам’яної солі, а потім увітри її в пляму. Залиш на кілька хвилин, а потім випери річ як зазвичай.

Крім іншого, додавати при пранні оцет корисно і для правильної експлуатації пральної машинки: цвіль не заведеться, а від вапняного нальоту на механізмах не залишиться і сліду!

Друзі захочуть наслідувати твій приклад: поділися з ними цією статтею!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Запихати білизну в барабан. Завантажувати речі потрібно по одній, намагаючись складати їх стопкою. Не варто підкладати...
Практично кожна жінка знає, що таке прання, але не всі цей вид домашнього господарства люблять. Звичайно, можна...
Засоси на ніжній жіночій шкірі найчастіше утворюються на шиї і грудях. Психологи коректно називають їх «небажаними...
В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Scroll To Top