Рекомендуємо прочитати

5 золотих правил машинного прання.

article2474.jpg

Сучасні жінки: домогосподарки, зайняті бізнес-вумен, мами, бабусі і весь чесний народ, переважно жіночої половини - не перестають радіти, вихваляти і дякувати тим майстрам, хто створив пральну машину. Хвала їм! Яка економія сил, часу і нервів з цією воістину чудо - технікою!

Отже, приступаємо до прання ...
Правильно підготовлені речі до прання - це вже половина справи.

- Необхідно вийняти все з кишень, очистити щіткою ретельно комір і манжети від пилу і ворсу.
- Кольорові речі слід вивернути на виворіт - це більш збереже інтенсивність кольору.
- Сильно забруднені речі не періть разом з речами, які просто необхідно освіжити, оскільки останні в результаті спільної прання, будуть виглядати несвіжими і запрані.
- Кухонні забруднені рушники попередньо замочимо в теплій воді з додаванням столового оцту - так вони швидше і краще відперуться.
- Речі з тонких і мереживних тканин покладемо в спеціальний мішечок для делікатних речей. Це врятує їх від деформації.
- Всі плями заздалегідь запирають руками за допомогою засобу для виведення плям або мила.

Далі слід дотримуватися правил самого машинного прання.
1. Розсортуємо речі за кольором і по вигляду тканини. Слід дотримуватися елементарних і логічних правил прання: не можна, наприклад, прати шерсть і бавовну разом, оскільки для них існують окремі програми.
2. Білосніжні речі перемо спеціальним порошком, що містить відповідні відбілюючі компоненти. А для кольорових речей беремо порошок з позначкою «для кольорової білизни». Він містить ті необхідні компоненти, які допоможуть зберегти колір.
3. У режимі швидкого прання, тобто «економного» слід брати порошку менше. Звичайна його кількість недостатньо виполіскується і здатна залишатися на тканині, що може призвести до подразнення на шкірі або неприємний свербіж. Особливо слід враховувати і взяти до уваги, якщо у вас маленькі дітки в сім'ї або алергетики.
4. Не перевантажуйте машину. Це може призвести до її поломки, а щільно утрамбована білизна буде дуже м'ятою і погано випраною. Між барабаном і білизною повинен бути зазор в долоню.
5. Для профілактики можна періодично запускати машинку на «холостому ходу» з додаванням содового розчину (1 ст. ложка на 3 л. води).

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Запихати білизну в барабан. Завантажувати речі потрібно по одній, намагаючись складати їх стопкою. Не варто підкладати...
Практично кожна жінка знає, що таке прання, але не всі цей вид домашнього господарства люблять. Звичайно, можна...
Знаєте, ніяк не можу знайти такий порошок, щоб мене все в ньому влаштовувало. Ось випадково знайшла в інеті, як зробити...
В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Scroll To Top