Рекомендуємо прочитати

Як не розгубити сексуальну привабливість?

article2981.jpg

Шкіра є своєрідним відображенням нашого життя: її особливості та структура вказують на вік людини і спосіб життя - це пов'язано не тільки з рівнем інсоляції, доглядом за шкірою, але і з якістю поживних речовин і кількістю стресу - а саме із станом нашого здоров'я і рівнем статевих гормонів.
Секреція сальних і потових залоз змінюється під впливом статевих гормонів, а їх складний склад надалі визначає унікальність "нюхової карти" кожної людини, залежно від типу феромонів що містяться.

Феромони виділяються по-різному, залежно від дня менструального циклу, і впливають на "запах жінки", типовий для репродуктивного віку. Проте їх кількість поступово знижується після менопаузи у разі, якщо не було розпочато прийом правильно підібраних замінної гормонотерапії. Рецептори феромонів також знаходяться під впливом статевих гормонів, і їх концентрація в слизовій носа і порожнині рота знижується з віком, особливо під час і після менопаузи.

Старіння шкіри сприймається як критичний чинник, що знижує жіночу сексуальність і чуттєвість: зниження рівня статевих гормонів, фотостаріння, а також генетичні чинники сприяють збільшенню числа зморшок і зниження рівня багатьох компонентів шкіри: колагену, еластину, мукополісахаридів, секреції сальних залоз, включаючи феромони. Старіння шкіри і зниження рівня феромонів у жінки може негативно впливати на підсвідоме сприйняття її сексуальної привабливості.

Таким чином, передбачається, що замісна гормонотерапія може знижувати дані негативні ефекти і сприяти підтримці жіночої сексуальної привабливості.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Маска для обличчя - ефективний засіб догляду за шкірою, відновлення тонусу і здорового сяйва шкіри. Пропонуємо вашій...
Отже, почнемо з підбору фарби. Її вибір залежить безпосередньо від відтінку вашої шкіри і, природно, від кольору...
Чи знали Ви раніше, що шкіра зони декольте набагато чутливіша, ніж шкіра обличчя? Взагалі, жінки рідко турбуються про...
Цього літа мені захотілося спробувати щось новеньке з області косметології і загального оздоровлення. Вибір припав на...
Scroll To Top