Рекомендуємо прочитати

Інтимні мастила

article3554.jpg

Іноді під час інтимної близькості неможливо обійтися без використання інтимних гелів-мастил. В даній статті ми постараємося розібратися, для чого взагалі потрібні інтимні мастила, в яких випадках без них не обійтися, чи не несе їх застосування небезпеки для здоров'я чоловіка і жінки?

Інтимні гелі-змазки відносяться до категорії особливих косметичних засобів для сексуальної близькості, які використовуються тільки зовнішньо. Сред інтимних гелей-змазок можна виділити декілька основних груп:

  • лубриканти або вагінальньні змазки;
  • гелі з особливими ароматизуючими речовинами;
  • інтимні мастила, що мають зігріваючі або охолоджуючі властивості;
  • змазки, які збільшують тривалість статевого акту, за рахунок антисептиків, що входять до їхнього складу;
  • сперміцидні гелі-змазки, що дозволяють захистити жінку від небажаної вагітності;
  • гелі-мастила для анального сексу;
  • спеціальні гелі-змазки, що захищають від венеричних захворювань.

Гелі-мастила виробляють на водній, силіконовій або масляній основі. Інтимні мастила на водній основі коштують значно дешевше, ніж інші. Перевага гелів на водній основі полягає в тому, що вони не залишають слідів на одязі і не бруднять тіло. Мінусом - під час статевого акту ці засоби занадто швидко висихають.

Силіконові гелі-змазки під час інтимної близькості не висихають і не викликають дискомфорту. Порівняно із мастилами на водній основі, такого гелю, для отримання максимального ефекту, потрібно значно меншу кількість. Недолік силіконових гелей полягає в тому, що вони важче змиваються з тіла і з одягу.

Мастила на основі олій вже не дуже популярні і досить рідко зустрічаються у продажу. Такі гелі-змазки не підходять для використання з презервативами, оскільки дія олії є руйнівною для матеріалу цього бар'єрного засоба контрацепції.

Як використовувати інтимні гелі-змазки? Усе досить просто - достатньо нанести невелику кількість на зовнішню частину інтимних органів чоловіка і жінки. Використання мастила перед сексуальною блізкістю полегшує проникнення статевого члена та зволожує піхву жінки, що поліпшує інтимну близькість.

Чи небезпечні інтимні мастила для здоров'я? Це питання є досі відкритим. Є думка, що гелі на водній основі можуть спровокувати развиток дріжджових грибків. Це можливо через присутність у складі таких змазок гліцерина, тому обирайте інтимні гелі без вмісту гліцерина. Насправді будь-який компонент складу здатний викликати найсильніші алергії у будь-якої людини, тому перед тим як придбати гель-змазку уважно роздивіться її склад. Слід відмовитись від гелів-мастил, які в своєму складі містять парабени, саме ці речовини найчастіше стають причиною алергій.

Слід пам'ятати і про те, що всі мастила негативно впливають на якість сперми, що значно зменшує можливість зачаття.

Використовувати гелі-змазки або ні, залежить тільки від вас, головне, щоб сексуальна близкість приносила задоволення вам і вашому партнерові.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того...
У тебе з'явився красивий, розумний, чарівний і розлучений чоловік! І ти не знаєш засмучуватися цій обставині або радіти,...
Багато сімейних пар все ще живуть разом, тому, що звикли один до одного. Любов давно пройшла і їх нічого більше не тримає...
Scroll To Top