Рекомендуємо прочитати

Корисні властивість ананаса.

article2904.jpg

Одним з перших європейців, який спробував ананас, був Христофор Колумб. Така дегустація сталася 4 листопада 1493, де ананасом його пригощали жителі острова Гваделупа. Кисло-солодкий смак і незвичайний аромат дуже сподобалися знаменитому мореплавцеві. Навіть дата дегустації тропічного багатолітника увійшла в підручники історії. Така реклама на весь світ дозволила прокотитися ананасовому буму і він триває по теперішній час. Під ананасними плантаціями на цілій планеті відведено понад 100 тисяч гектарів.

Усі корисні властивості ананасів:
Якщо у людини відчуває важкість у шлунку після святкового застілля - варто з'їсти скибочку свіжого ананаса і випити склянку свіжо віджатого соку з нього, і стимуляція роботи шлунку і кишечника відразу буде відновлена.

При підвищеному тиску допоможе також ананас. Вміщені в ананасі речовини приведуть артеріальний тиск людини в норму, знизить згортання крові, чим і вбережуть від утворення тромбів, що нерідко буває при гіпертонічних кризах. На думку кардіологів, якщо щодня з'їдати по 200 грам м'якоті ананаса або ж випивати по склянці свіжого соку ризик інсульту буде значно зменшений, крім того, ризик отримати інфаркт або тромбофлебіт також зменшиться.

Саме в грудні і січні дієтологи радять влаштовувати собі один - два розвантажувальних ананасових дні щотижня, при цьому харчуватися тільки м'якоттю ананаса і свіжо вичавленим його соком. У ананасі міститься велика кількість вуглеводів, що і відверне різке зниження рівня цукру в крові, яке і викликає у людини відчуття голоду. При цьому і фігура збережеться і здоров'я підбадьориться. У 100 грамах ананаса міститься всього 43 ккал. Тільки при виборі (купівлі) ананаса слід враховувати кілька правил.

Вибір ананаса:
- Для правильного свіжого вибору в ананасі повинно бути густе зелене листя, які зібрані в розетку на верхівці плоду;

- Стиглість плоду можна визначити шляхом легкого постукування по ананасу. Слід поплескати по ананасу долонею: якщо буде віддаватися глухий звук - це говорить про те, що його м'якоть досить соковита, а дзвінкий "порожній" звук означає, що він вже висохлий;

- В ідеалі стиглий ананас повинен бути трохи м'якуватий, але шкірка при цьому повинна залишатися пружною.

Порада: ананас дуже хороший з шампанським за новорічним столом, а також після святкового застілля для приведення себе в відмінну форму.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Пиво ніколи не вважалося напоєм жінок. Для жінок завжди на столі стояло вино або шампанське. Однак часи змінилися, і...
Пити сік слід вранці та ввечері. Як показало дослідження, прийом соку в такому режимі протягом двох тижнів дозволяв...
Якщо ваше весілля не відрізняється принципово від всіх інших урочистостей, то ви знаєте, що напої на будь-якому весіллі...
Не секрет, що веселі вечірки та застілля часто закінчуються не найприємнішим чином. Головний біль, нудота, відчуття...
Scroll To Top