Рекомендуємо прочитати

6 корисних застосувань лимона в домашньому господарстві

Адмiнiстратор  2530 днів назад (10 червня 2013)
1. Лимон добре видаляє зі скатертини плями від вина. Для цього достатньо капнути на пляму сік лимона, потім залишити просохнути, після чого випрати скатертину в трохи теплій воді і прополоскати в холодній.
""
Зображення зменшенно. Клацніть, щоб побачити оригінал.

2. Порцелянові статуетки і вази блищать і виблискують після того, як їх помиють у холодній воді з додаванням кількох крапель лимонного соку.

3. Не поспішайте викидати шкірку лимона. Вона може стати в нагоді для відновлення блискучого зовнішнього вигляду ножів, кухонного крана і навіть каструль. Для цього достатньо їх протерти шкіркою лимона, потім помити мильною водою, прополоскати і обтерти сухою ганчірочкою.

4. Лимон - ефективний засіб в боротьбі з будинковими мурашками. Ті місця, де з'являються мурашки, протріть соком лимона.

5. Якщо у вазу з фруктами покласти лимон, то фрукти довго залишаються свіжими, а недоспілі банани дозрівають, але при цьому не темніють і не псуються.

6. Запах часнику з рук допоможе видалити скоринка лимона. Всього лише треба протерти руки скоринкою лимона і ви позбавитеся від неприємного часникового запаху.


Scroll To Top