Рекомендуємо прочитати

Анна


З староєврейського це ім'я переводитися як «благодать», «милість». Ще з ранніх років можна помітити саме головне достоїнство Анни - це її доброта. Вона буде тягнути в будинок маленьких приблудли цуценят і пташенят, обожнює маленьких дітей, і якщо почує, як плаче дитина, обов'язково побіжить його втішати. Протягом усього життя зберігається характерне самопожертвування: вона обов'язково прийде провідати в лікарні хворого друга або родича, сходить за хлібом в магазин для своєї старенької сусідки. Перебуваючи в постійних турботах про чужих людях, вона нерідко забуває про саму себе, а це негативно впливає на стан її здоров'я. На жаль, вона схильна до травматизму, та й шлунок дуже чутливий до різного роду подразників. Отже, краще дотримуватися дієти і не наїдатися перед сном.

Навчання Анні дається проблематично: зазвичай вона часто вступає в конфліктні відносини з викладачами, часто доводиться переходити в інший клас, а іноді і міняти школу. Анні не потрібні чужі поради, вона погано піддається впливу з боку, завдяки своїй силі волі їй хочеться, щоб у неї було все і миттєво. Це справжня королева, яка сподівається тільки на саму себе, але вона не може жити без оточуючих. Хоча за рахунок свого дару зачаровувати людей, їй не складе великої праці привернути до себе потрібну людину. Анна живе за своїми правилами, і вимагає, щоб всі інші теж їм підпорядковувалися, зміни відбуваються тільки при її згоді. В друзі їй підійде не кожен: гостем її будинку може бути тільки та людина, яка їй симпатичний, для інших двері її будинку закриті. Вона любить, коли за нею доглядають чоловіки, її сексуальне життя починається ще з ранньої юності, до того ж вона любить збирати в «колекцію» своїх залицяльників. І, тим не менш, в заміжжі вона завжди залишається вірною дружиною, і терпляче терпить усі тяготи заміжнього життя. Для неї найбільше підійде життєрадісна людина, яка зможе трохи виправити її зайву серйозність до життя. Анна дуже важко переживає образу, і зазвичай таїть її в глибині своєї душі. У неї дуже розвинена інтуїція: вона може легко передбачити смерть або хворобу близької людини. По своїй натурі з Ганни вийшов би непоганий лікар, вихователь або педагог. Хоча неважливо чим вона займається, вона все виконує з максимальною віддачею.

Вона прекрасна домогосподарка, у неї виходять справжні кулінарні шедеври, до того ж вона не любить коли у будинку брудно, постійно стежить за собою. Ви ніколи не побачите її в старих босоніжках або з неохайною зачіскою на голові. Найбільш комфортно вона себе відчуває в одязі помаранчевих тонів. Вона добре розбирається в коштовностях, тому повинна пам'ятати, що талісманами для неї є рубін, вогненний опал і сердолік. Число імені: 5; Планети-заступники: Сонце, Меркурій, Юпітер; Щасливі дні: середа, четвер, неділя
Іменини: 11 січня, 3 лютого, 16 лютого, 17 лютого, 23 лютого, 26 лютого, 11 березня, 14 березня, 8 квітня, 13 квітня, 11 травня, 23 червня ...
Сумісність імені: Щасливий шлюб найімовірніше її очікує з Олексієм, Борисом, Євгеном, Семеном, Захаром, Костянтином, але досить сумнівний він з Олександром, Григорієм або Русланом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top