Рекомендуємо прочитати

Iнтерєр

Матраци для дачі: оглядпопулярних і недорогих моделей

Матраци для дачі: оглядпопулярних і недорогих моделей
Літо в розпалі, а, значить, настав час відпочити від задушливого і запорошеного міста, і дача - ідеальний варіант для такої «втечі». Щоб ваш відпочинок не був затьмарений сонливістю, болями в спині, поганим настроєм та іншими наслідками сну на незручному ліжку, пропонуємо вам подбати про покупку зручного матраца для дачі. Прочитати »

Фотографії в інтер'єрі

Фотографії в інтер'єрі
Фотографії в інтер'єрі безперечно є одним з найкращих показників внутрішнього світу господарів, їхніх захоплень, смаку і атмосфери самого будинку. Головна порада по оформленню - це те, що фотографії в інтер'єрі дійсно треба використовувати. Щоб розширити поняття фотографії та їх оформлення в інтер'єрі, будемо вважати, що сюди входять не тільки фото членів сім'ї і їх моменти життя, але і пейзажі, і будь-яка сюжетна зйомка, а також постери, плакати і навіть роздруковані картинки з інтернету, які після стають фотографіями в інтер'єрі. Прочитати »

Чаша Багатства

Чаша Багатства
У Фен-шуй Чаша Багатства є найдієвішим способом у залученні матеріального благополуччя. Однак, присутність даної символіки помітити дуже просто і в інших народностях Прочитати »

Яскраві фарби в інтер'єрі

Яскраві фарби в інтер'єрі
Тобі ще не набридли блідо-жовті, білі або бежеві стіни? А меблі традиційних забарвлень не наводять смуток? Відвідує зухвала думка - одного разу розфарбувати простір квартири в неповторно яскраві кольори? Значить, прийшла пора повністю поміняти інтер'єр свого житла! Прочитати »

Рожевий колір в інтер'єрі спальні

Рожевий колір в інтер'єрі спальні
Створення інтер'єру - це копітка робота. Підбірка правильного основного кольору та гра з безліччю відтінків, пошук найбільш підходящого поєднання і виділення акцентів. Але підсумок роботи завжди чудовий. Мабуть єдиним інтер'єром, який ніколи не залишає сумнівів є вибір кольору в інтер'єрі для кімнати дівчини. Яким же він має бути? Без сумніву, тільки рожевий. Прочитати »

Інтер'єр дитячої кімнати для новонародженого

Інтер'єр дитячої кімнати для новонародженого
Кожні батьки хочуть для своєї дитини самого кращого і красивого, а тому намагаються ретельно продумувати планування майбутньої дитячої кімнати для новонародженого. Безумовно, оформляти дитячу необхідно задовго до появи малюка, адже потім цим займатися вже можливості не буде - весь час буде займати дитина. Головне, що необхідно враховувати при плануванні - це створення затишку і безпеки. Прочитати »

Як колір інтер'єру впливає на людину

Як колір інтер'єру впливає на людину
Згідно з твердженнями вчених, більш, ніж 90 % інформації з навколишнього середовища людина отримує саме через очі. Саме око фіксує обсяг і форму предмета, а також колір. Саме колір є однією з найважливіших характеристик, які ми сприймаємо. Чому? Далеко не секрет, що кожен окремий колір робить свій вплив на самопочуття та психологічний стан людини. Саме тому так важливо підібрати правильну палітру кольорів для вашої квартири - щоб перебуваючи вдома, ви відчували комфорт і спокій. Прочитати »

«Одяг» для стін або як підібрати шпалери

«Одяг» для стін або як підібрати шпалери
На дворі двадцять перше століття, і асортимент шпалер, який представляють нам виробники, настільки широкий, що можна вибрати і підібрати все, що завгодно вашій душі. Але одна справа вибрати, і зовсім інша розмова - це правильне їх розташування і гармонія. Колірна гамма, оточуючих нас стін впливає на наш настрій, нітрохи не менше, ніж оточуючі нас люди. Вона визначає настрій вашого інтер'єру, дозволить приховати деякі недоліки приміщення, допоможе створити затишок і тепло в будинку. Прочитати »

Стиль вінтаж в інтер'єрі

Стиль вінтаж в інтер'єрі
Інтер'єр у вінтажному стилі є штучним визначенням. Вінтажними речами називають ті, яким нараховується понад 30 років, так що інтер'єр 80-х рр. теж можна вважати вінтажним. У дійсності ж інтер'єр стає вінтажним, коли в ньому з'являються речі, які стосуються першій половині ХХ ст. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top