Рекомендуємо прочитати

Віктор


У перекладі з латині означає «переможець». І це чиста правда, він знає смак перемоги. У Вікторові присутня якась агресія, яка може йому допомогти на спортивному поприщі, він може зробити кар'єру відмінного військового, це прекрасний водій, інженер і конструктор. І неважливо чим би він займався за життя, йому завжди буде супроводжувати удача. Для оточуючих він справжній супергерой: вогнетривкий оптимізм, гострий розум, енергійність і чарівність - все це про нього. Але тільки найближчим людям відомо, хто насправді ховається за маскою цього «героя». Так, можливо у нього і вийде добитися високих результатів у житті, але для цього йому потрібна постійна підтримка його друзів і близьких інакше його життєвий запал швидко пропаде. Він не може займатися постійно одним і тим же, в іншому випадку він просто не захоче доводити почате до кінця, якщо ця робота йому набридне. І ще, його можна легко переконати. Цей впевнений у собі чоловік в реальності справжня ганчірка і скиглій (особливо, якщо дата його народження припадає на літній період.)

Віктор дуже сильно піддається зовнішньому впливу, він запросто може спорить, заздалегідь знаючи що програє. Саме з юнацького віку він може почати пити, палити і навіть вживати наркотичні речовини. Хоча таке, що Віктори стають наркоманами і алкоголіками трапляється дуже рідко - коли життя складається лише із чорних смуг. Зазвичай Віктор швидко відходить від цього стану, знаючи, що на цьому життя не закінчується, і він з легкістю може кинути шкідливі звички. Зазвичай вибирає собі для сім'ї дівчину, яка абсолютно на нього не схожа: домогосподарку, спокійну, яка любить займатися домашніми справами і виховувати дітей. Хоча, якою би ідеальною не була його дружина, їй все одно не вдасться приборкати цього активного і метушливого чоловіка. І тут їй на допомогу прийде шафран. Обов'язково кладіть Віктору у їжу побільше цих прянощів і ваш улюблений стане ласкавим і слухняним.

Тільки не перестарайтеся з стравами, в яких є м'ясо, від цього агресивність Віктора тільки піднімається, але ж її у нього і так цілком вистачає. Прекрасно, якщо в будинку постійно будуть стояти букети з білих гвоздик - саме ця квітка допоможе Віктору заповнити свої запаси енергії. Також Віктор отримає величезне задоволення від занять кінним спортом. Тотемним тваринам Віктора якраз і є кінь. Вона допоможе йому досягти духовної рівноваги між світом і собою.
Число імені: 7; Планети-заступники: Місяць, Юпітер, Сатурн; Щасливі дні: понеділок, четвер, суботу; Іменини: 21 cічня, 30 січня, 13 лютого, 3 березня, 7 березня, 23 березня, 30 березня, 2 квітня, 28 квітня, 1 травня 2 травня, 1 червня, 19 липня, 2 вересня
Сумісність імені: Щасливий шлюб чекає Віктора з Анжелою, Агніею, Азою, Алевтиною, Аліною, Бертою, Бориславою, Валентиною, Венерою, Вітою, Галиною, Зоєю, Інною, Клавдією, Кларою, Ларисою, Лілією, Любов'ю, Майєю, Марією, Ніною, Оксаною, Риммою, Роксаною, Еллою. На щастя ж з Веронікою, Євгенією, Данутою, Катериною, Ладою, Зінаїдою, Яною, Тетяною навряд чи варто сподіватися.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top