Рекомендуємо прочитати

Олег


Це ім'я, що дісталася нам від варягів, означає «священний». З раннього дитинства Олега відрізняє наявність дару передбачення, прозорливості і рідкісної інтуїції. Наявність таких талантів мало б підвищити впевненість Олега у відносинах з людьми. Однак, в житті він дуже боїться виникнення стійкої звички або прихильності. За вдачею Олег виключно постійний. Це якість і робить його слабше і обережніше. Ще до виникнення прихильності Олег боїться, що йому доведеться пережити розставання, втрату близької для нього людини і гіркоту такої втрати. Дуже часто через це Олег схильний до створення перепони, що відокремлює його від оточуючих. Часто він краще вичікує, щоб людина довела йому, що він гідний зближення. Але якщо вже Олег прив'язався до Вас, то більш надійного, постійного і відданого друга знайти неможливо.

Нерідко Олег сповнений воістину княжою величчю. Будь-яке доручену або нав'язана долею справа, навіть саме непрестижна і неприємна, він зможе виконати з неповторною гідністю, яку не гріх увічнити в художньому творі. Олег не мислить себе без творчості й успіху. Але в цьому його якості таїться неабияка небезпека. Успіх, на жаль, скоряється не всім, а невдачі Олег переживає вкрай болісно. Справжньої стійкості, що дозволяє переносити удари долі або особисті кризи, у нього просто немає. Для жінок Олег часто непереборний. Цьому сприяють вроджений романтизм і аналітичний гострий розум. Причому, приваблива зовнішність жінки для Олега означає значно менше, ніж внутрішні особистісні якості і самодостатність обраниці. Однак, миритися з її тиском він не готовий. Цінує в коханій жінці також почуття гумору. Люблячий і вірний Олег дуже скупий на прояви своїх почуттів.

Здоров'я дорослого Олега підводить украй рідко. Лише дитячі роки можуть бути затьмарені частими бронхітами або навіть пневмоніями. Алкоголь для Олега досить небезпечний, залежність від спиртного розвивається у нього досить швидко. У світі флори Олега захищає ліщина. Причому, амулетом може стати просто зрізаний з дерева прутик. Ношений під одягом на грудях символ інь-ян, виконаний у чорно і білих кольорах, теж принесе удачу. Крім того, захищають Олега «живі камені» - червоний корал і перли.
Число імені: 3; Планети-заступники: Сонце, Місяць, Марс; Щасливі дні: вівторок, субота, неділя; Іменини: 3 жовтень;
Сумісність імені: Доброю дружиною йому напевно стане одна з тих, кого звуть Адою, Антоніною, Вестою, Кларою, Ларисою, Лесею, Майєю, Мартою, Наталією, Риммою, Світланою, Серафімою, Софією, Тетяною, Еллою. Невдалим може виявитися шлюб з Ангеліною, Вандою, Варварою, Вірою, Данутою, Дариною, Катериною, Єлизаветою, Ніною, Ольгою, Оксаною.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top