Рекомендуємо прочитати

Богдан


Ім'я має слов'янське коріння і означає «даний Богом». Найчастіше, так називають дітей, яких вже давно чекають, і чиє народження неодмінно перегукується з небезпеками і постійним хвилюванням. І от коли в сім'ї народжується Богдан, здоровий і з рум'янцем на щічках, вся рідня на нього дивиться. Він відразу ж перетворюється на «маминого синочка», до того ж, звичайні дитячі діла не дуже цікавлять Богдана. Ще з дитячих років, він стає дуже задумливим, і росте в стороні від інших. Замість того, щоб поганяти з хлопцями м'яча, він залишиться спостерігати за мурахами, які постійно щось будують.

Ставши більш дорослим, дуже часто виявляється так, що у Богдана відкриваються здібності ясновидця, екстрасенса чи знахаря. Хоча, він також може непогано справляється і з чисто приземленими справами. Про Богданах кажуть - у нього «золоті» руки. Богдан завжди тримає свій будинок у чистоті і порядку, ніде нічого не хитається і не скрипить, всякий цвях забитий з справжньою майстерністю і любов'ю. Богдан вибирає собі дружину якраз собі до пари. Важливим критерієм майбутньої дружини повинно бути вірність - він-то і сам ніколи не зрадить своїй дружині. Просто закоханий у дітей (але буває так, що він не знає як висловити їм свою любов), завжди по-хазяйськи відноситься до всього - коротше, він ніколи не дасть свою сім'ю в образу. Все добре, але є одне але, яке дуже псує статус «ідеального чоловіка» - незрозуміле ставлення до спиртних напоїв. Він зовсім не п'яниця, просто часто буває так, що випивши всього 50 грам він відразу ж перестає себе контролювати, починає всіх вчити як жити, і висловлює все, що він думає з того чи іншого приводу.

Існує відмінний вихід з даної ситуації. Все що необхідно, це частіше прогулюватися в лісі або в парку. Для Богдана деревом талісманом є - дуб. Доторкнувшись до цього могутнього дерева, він відразу ж позбутися негативної енергії і отримає необхідний заряд позитивної. У тваринному світі тотемом виступає гієна. Незважаючи на те, що у гієни репутація не найкраща, вона всіляко захищає Богдана від ворогів. Все що потрібно, це повісити картину із зображенням гієни у себе над робочим столом, або поставити на видне місце фігурку гієни, і коли його недоброзичливець прийде до нього в гості він сам скаже, щоб прибрали цю штуку. Так ви з легкістю зрозумієте, що він проти вас замислив. Але найбільш сильним оберегом є будь-який виріб, на якому буде зображено скіпетр: тоді у Богдана з'являться можливості по справжньому «царювати», він сам зможе керувати своєю долею, привернути до себе увагу оточуючих або відлякати недоброзичливців.
Число імені: 7; Планети-заступники: Місяць, Юпітер, Сатурн; Щасливі дні: понеділок, четвер, суботу; Іменини: 14 cічня, 4 березня, 31 травня, 11 червня 20 червня, 17 липня 15 вересня, 25 жовтня, 16 листопада, 20 листопада
Сумісність імені: Добрими подругами життя для нього можуть стати Анастасія, Світлана, Юлія, Варвара, Венера, Богдана, Вікторія, Неллі, Олена, Надія, Ольга. Велика ймовірність невдалого шлюбу з Анжелою, Валерією, Кларою, Ніною, Вандою, Діною, Оксаною, Яною, Тамарою.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top