Рекомендуємо прочитати

Чуттєвий подарунок на 23 лютого: 8 секретів вправного мінета

article1669.jpg

Досі вважаєте книгу найкращим подарунком? Тільки не 23-го лютого! У цей чоловіче свято чоловік буде чекати від вас одного - найгарячішу ніч в році.

Пристрасті розпалюються ...

«Кульова блискавка»

Створити ефект «кульової блискавки» у чоловіка - приблизно те ж, що з'явитися на світській вечірці в самому шикарному платті. Але якщо у присутніх на рауті розширяться зіниці від захвату, побачивши вашу сліпучу красу, то використання техніки «кульова блискавка» під час любовних ігор зробить частішим серцебиття у чоловіка і спровокує різкий приплив крові до статевого члена. Почніть з того, що повільно проведіть кінчиком язика по мошонці, потім підніміться трохи вище до основи, далі рухайтеся по прямій. На вершині затримаєтеся і проведіть язиком пару раз по вуздечці. Поверніться назад і візьміть в рот яєчко. Повторіть «процедуру». Цей метод ефективний, як медична інструкція: п'ять хвилин - і він вирішить, що зустрів богиню сексу.

«Крила метелика»

Сконцентруйте свої ласки на голівці. Не скупіться на вологі поцілунки, ковзання збільшить тертя, а отже, посильте задоволення. Відчуйте, як наростає його збудження. Доторкніться язиком до вуздечки, що з'єднує головку з крайньою плоттю, - самої чутливої частини пеніса. Пестіть його язиком вгору-вниз, вправо-вліво. Ця техніка називається «крила метелика». Витончені натури можуть полоскотати вуздечку поплескуванням вій.

Чутливі зони

Увага на руки

Під час оральних ласк вітається «ручна робота», адже крім члена у чоловіка є ще маса інших ерогенних зон. Можна підсилити відчуття, якщо одночасно пестити головку, а пальцями стимулювати яєчка і надчутливу простату, погладжувати внутрішню частину стегон і злегка поплескувати подушечкою пальця по анусу. Натискання на анус і легке проникнення в нього допускається, проте стежте за відчуттями партнера. Якщо йому стане некомфортно, загладьте провину, подарувавши його пенісу глибокий поцілунок.

Глибокий поцілунок

Захопіть пеніс повністю, проковтніть його настільки, щоб голівка опинилася у вільному просторі горла ніби в невагомості, - вищий пілотаж, який легко освоїти, якщо ретельно тренуватися. Важливо впоратися з рефлексами. Для початку розслабте м'язи горла і язик, він повинен бути м'яким, важким. Помістіть чоловічу гідність в рот, а потім зробіть маленьку хитрість - заглотніть трохи повітря, наче позіхаєте. Цей рух розширить горло.

Глибину проникнення легше контролювати зверху. Набравшись досвіду, можна перевернутися на спину і звісити голову з ліжка. У цій позиції партнер сам зможе ввести пеніс, що збільшить його збудження. Рідкісним мистецтвом вважається облизати мошонку і здійснити ковтальні рухи, коли пеніс увійде в рот повністю, на всю глибину.

Маленькі секрети

Секрет від гейш

У легендарних гейш варто навчитися важливого правилом: процес любові - творчий процес. Гейші винайшли безліч чуттєвих способів догодити чоловікові. У числі їх експериментів - мінєт з ниткою перлів. Дівчата обмотували намистом підставу члена і робили обережні рухи вгору і вниз. Стимуляція перлами приводила їх клієнтів в захват. Особливий шик - перекочувати перли не руками, а губами. Тепер ви розумієте, чому перлові намиста повинні бути в гардеробі кожної жінки?

Вакуум

Незвичайні відчуття партнерові подарує техніка з безглуздою назвою «чепчик». В даному випадку втягнути головку потрібно так, щоб у роті не залишилося повітря, а щоки майже зімкнулися. Не послаблюючи вакууму, різко підніміть голову вгору, щоб член вислизнув з рота зі звуком вилетіла пробки з пляшки шампанського - чпок! Існує думка, що саме такі звуки, а також причмокування, пристрасне дихання і стогони під час мінета хвилюють чоловіка мало не сильніше самого процесу, так як поширюють по пенісу збуджуючі вібрації. Експериментуючи з вакуумом, будьте обережні з зубами, щоб не заподіяти чоловікові біль.

Підвищити градус!

Чайна церемонія

Експерименти з температурними режимами під час фелляції прийнято називати «шотландським мінетом». Ймовірно, спосіб був винайдений в богемному середовищі на батьківщині віскі, тому що в ідеалі виконувати минет повинна дівчина, озбройна коктейлем віскі з яблучним соком і льодом. Зробіть ковток прохолодного напою і приступайте до орального сексу. Від зміни температури чоловік отримує неймовірне задоволення. Відступом від класичних правил є гарячий «шотландський минет». Під час ласок виконавиця періодично переривається для того, щоб сьорбнути чаю, глінтвейну або гарячого шоколаду.

В якості заміни холодного алкогольному варіанту можна запропонувати мінералку з дрібними шматочками льоду або морозиво. Якщо під рукою немає ні того, ні іншого, то подарувати чоловікові схожі відчуття можна, злегка подув на його попередньо змочений вологим поцілунком пеніс.

Полюбіть чоловічу гідність

Без ніжного і палкого відношення до сильної стороні вашого чоловіка неможливо зробити його щасливим. Чоловік тонко відчуває, чи «подружилася» пасія з його альтер-его чи ні. Мінет - прекрасний бонус до подарунка для коханого чоловіка. Однак радувати його тільки по святах - святенницька традиція. Робіть його щасливим кожен день.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Є теми, які дівчата соромляться обговорювати навіть з найближчими подругами. Ось, наприклад, розмови про оральний...
Практично для кожного представника чоловічої статі розмір його гідності вельми важлива тема. Одні пишаються розмірами...
Віриш ти чи ні, але сильні почуття до свого чоловіка можна виразити ... винятковим мінетом! Він не захоче відпустити від...
Scroll To Top