Рекомендуємо прочитати

Степан


У перекладі з давньогрецької це ім'я означає «корона» або ж «вінець». Степан завжди стає предметом загального огляду. Його складно не помітити завдяки піднятій голові і гордій поставі. Досить одного погляду, щоб зрозуміти, що перед Вами людина, що знає собі ціну. Степан вирізняється ощадливістю і розсудливістю. Навіть нова обстановка не здатна його збентежити. Завдяки цьому він піднімається службовими сходами до максимальних висот. Степан розуміє, що дива бувають тільки в казках. І для того, щоб чогось досягти необхідно працювати, тому Степан, як правило, працює без утоми добу безперервно. Степан однаково легко і невимушено почуває себе як у суспільстві чоловіків, так і жінок. Степану просто необхідно щодня завойовувати свою жінку. Тому його подрузі можна дати тільки одна порада - експериментуйте із зовнішністю, будьте непередбачуваною і різною кожен день. І тоді Ви можете бути абсолютно впевнені, що темпераментний Степан ніколи не буде думати про зраду.

Степан, як правило, вельми хороший сім'янин. Він не стане допомагати дружині тому, що домашню роботу, а також виховання підростаючого покоління Степан вважає суто жіночою справою. Степан душі не чає в дітях. Правда, ця любов виражається в іграх і подарунках. Степан надійний друг, а враховуючи його товариськість, друзів у нього, як правило, достатньо. При цьому Степан часто помиляється в людях. Переконавшись, що ця людина не гідна його дружби, Степан замінить його іншим приятелем. При всій своїй різкості Степан дуже відхідлива особа. Приводом для серйозної сварки може стати тільки дійсно жахливий вчинок.

Степан щасливий власник досить міцного здоров'я. Але не можна забувати про те, що він має схильність до різного роду залежностями. Тому з алкоголем, тютюном йому слід бути дуже обережним. Щоб управляти енергією, Степану необхідний лотос. Картина або малюнок магічного квітки, а також бра відповідної форми завжди підтримають Степана. Агат з вкрапленнями червоного кольору - магічний камінь Степана. Тварина-покровитель цього імені - качка, яка допоможе зберегти союз. Качечка, зроблена з агату, захистить родину Степана від буревіїв і негод.
Число імені: 6; Планети-заступники: Місяць, Меркурій, Венера; Щасливі дні: середа, п'ятниця, субота; Іменини: 9 cічня, 17 січня, 24 січня, 27 січня, 26 лютого, 6 квітня, 10 квітня, 17 квітня, 9 травня, 20 травня, 30 травня, 6 червня, 25 червня, 26 липня, 27 липня, 1 серпня, 15 серпня, 28 вересня, 17 жовтня, 10 листопада, 24 листопада, 11 грудня, 22 грудня, 23 грудня, 28 грудня.
Сумісність імені: Вибираючи дружину, йому слід віддати перевагу одній з тих, чиє ім'я Веста, Бета, Дар'я, Зінаїда, Ірина, Клавдія, Клара, Лідія, Надія, Ольга, Христина, Яна. Сумнівно щастя з Анною, Оленою, Людмилою, Наталією, Неллі, Оксаною, Раїсою, Риммою, Розою.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top