Рекомендуємо прочитати

Алла


Ім'я Алла має давньогрецькі корені, і дослівно перекладається як «чужа». Ще з юного віку Алла тримається відособлено. Вона дуже високої думки про саму себе, але для того, щоб інші її помітили, вона не стане лізти на дах будинку, і не буде ліпити величезну снігову бабу. У дитячий садок вона принесе іграшку, якої ні в кого немає, в школі прийде в сукні, від якого всі будуть просто без розуму. Вона дуже терпляча і посидюща, проявляє себе слабо. Дуже багато часу вона витрачає на те, щоб виділитися серед інших. Дівчаткам не подобається її зарозумілість, а хлопчики просто обходять її стороною, оскільки знають, що вона навіть не подивиться в їхній бік. Тому, Алла, дуже часто страждає через свою гординю, їй не вистачає людського спілкування, тому в дитинстві її стосунки з мамою дуже теплі.

Коли вона стане студенткою, то між нею і батьками виникають непорозуміння, зате з хлопчиками все виходить, як не можна сказати добре. Звичайно, її відносини не схожі на ті, які у всіх інших: Алла любить все вишукане й екзотичне, тому, не виключено що її можуть приваблювати іноземці або навіть криміналь особи. Найчастіше перший шлюб закінчується розлученням, і вона вже не поспішає з повторним заміжжям, весь вільний час присвячуючи себе коханої: вона постійна клієнтка салонів краси, в квартирі у неї ремонт який вона бачила в модному журналі. Дуже часто вона любить хвалитися, і якщо вона скаже вам що в компанії, вона краще за всіх розбирається в політиці, поставтеся до цього з розумінням. Але зате вона неперевершено готує. Трохи почуття гумору і трохи менше розважливості і владолюбства - ось формула ідеальної жінки: активна, що цінує кожну хвилину часу, вона не спихає свої помилки і турботи на інших! Але саме цього Аллі і не вистачає. Тим не менш, до самої старості вона залишається все такою ж по-дитячому наївною і інфантильною жінкою. Може бути саме тому, Алли завжди прекрасно виглядають і довго зберігають свою привабливу зовнішність.

Алла, зазвичай не скаржиться на здоров'я, але існує ризик захворіти на фарингіт і психічним розладом. Хоча, отримати душевний умиротворення вона зможе, маючи при собі талісман з рубіна, сердоліку або нефриту. Тотемом у тваринному світі є комар, а в рослинному - горобина. І все це можна отримати одночасно. Все що потрібно це подихати свіжим повітрям влітку в лісі. Тим не менш, не варто нехтувати репелентом. Адже ніде не записано, що комар оберігає шляхом висмоктування крові.
Число імені: 1; Планета-покровитель: Сонце; Щасливий день: неділя.
Підходять для шлюбу: Олександр, Віктор, Євгеній, Михайло, Петро, Володимир, Яків.
Менш підходять: Дмитро, Ігор, Олексій, Микола, Анатолій.
Іменини, день Ангела Алли: 8 квітня


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top