Рекомендуємо прочитати

Розлучення

Головна причина розлучень - сексуальна несумісність

Головна причина розлучень - сексуальна несумісність
Як пояснити, чому розпався шлюб? Часто подружжя, ще пару років тому цілком щасливі і один одним задоволені, і самі не розуміють справжньої причини. Побут заїв? Любов пройшла? Не зійшлися характерами? Однак сексологи вважають, що головна причина розлучень - сексуальна несумісність.  Прочитати »

Як кинути чоловіка, якщо почуття охололи

Як кинути чоловіка, якщо почуття охололи
Жінкам, на відміну від чоловіків, абсолютно не властиво зникати раптово через острах з'ясування стосунків. Тому якщо ви хочете кинути чоловіка, якщо почуття охололи, потрібно знайти варіант все йому спокійно пояснити. Прочитати »

Як пережити розрив відносин

Як пережити розрив відносин
У більшості людей після розриву відносин залишаються не найприємніші відчуття. Жалко себе, шкода витрачений час, зруйнувалися надії, з'являється невпевненість у завтрашньому дні, а життя втрачає колишній сенс. Неймовірна біль поміщається в серці і, здається, що вона ніколи вже не покине його. Прочитати »

Як розлучитися з одруженим?

Як розлучитися з одруженим?
Адже серцю не накажеш. Дуже часто так себе виправдовують ті нещасні жінки, хто зважився зав'язати близькі стосунки з одруженим чоловіком. Як правило, сценарій таких взаємин один і той же. Спочатку була інтрига, «нехай хоч такий чоловік буде поруч», а потім раптом настає осяяння, і кожній другій хочеться потім відступити. Прочитати »

10 причин, по яких чоловіки кидають жінок

10 причин, по яких чоловіки кидають жінок
Не важливо в чому: у розмовах або в сексі. Чоловік завжди шукає якщо не ідеал, то хоч би таку, з якою і поговорити цікаво, і в ліжку приємно. Зрозуміло, ті чоловіки, які шукають жінку на один раз, не сильно цікавляться рівнем її IQ. Прочитати »

10 ознак того, що ви розлучитеся

10 ознак того, що ви розлучитеся
Він привабливий, він чарівний, він робить все, як годиться. Можливо, ти нарешті зустріла чоловіка своєї мрії, того самого, з яким ти зможеш провести все життя? Перед тим як ти почнеш фантазувати про пишну білу сукню і великий торт, тобі слід відкласти всі ці мрії, всі емоції і задати собі кілька непростих питань. Чи дійсно цей чоловік підходить для тривалих відносин, або ти вже через кілька років відправишся з ним розлучатися? Пропонуємо 10 простих порад, які допоможуть уникнути шлюбу з твоїм потенційним колишнім чоловіком. Прочитати »

Як помститися хлопцеві: поради. Як помститися за зраду хлопцеві?

Як помститися хлопцеві: поради. Як помститися за зраду хлопцеві?
Світ перевернувся - Вас покинув хлопець. Така ситуація боляче б'є по самолюбству і перша думка, яка приходить в голову дівчини - як помститися хлопцеві, який так сильно її образив? Як помститися колишньому хлопцю: поради. Прочитати »

Причини розлучень в сім'ї

Причини розлучень в сім'ї
Здавалося б, всі обіцянки типу, до кінця днів своїх, завжди будемо разом і подібне, до укладення шлюбу звучать природно і не здаються такими вже й вигаданими. Але з плином часу наступають такі моменти, коли просто хочеться всі їх забути, викреслити, не пам'ятати, та й просто піти подалі від людини, яка не так давно була самою потрібною. Прочитати »

Вплив розлучення на дітей

Вплив розлучення на дітей
Коли дівчина і молодий чоловік вступають в шлюб, то вони навряд чи думають про можливе розлучення. Однак часом обставини в майбутньому складаються так, що розірвання шлюбу просто необхідно, щоб припинити сварки в сім'ї, які призводять до депресій і відчуженню чоловіка і дружини. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top