Рекомендуємо прочитати

Галина


У перекладі з давньогрецької означає «мирна», «тиха». Галина хоч і пропонує перша пограти в ту чи іншу гру, але сама не бажає бути ватажком серед всіх інших дітей. Це цілком врівноважена дівчинка, яка для себе завжди знайде якесь заняття і не стане набридати гостям, які прийшли провідати батьків. Вона дуже гостро реагує на чуже горе, плаче, коли їй розповідають страшилки і не витримує, коли батьки підвищують на неї голос. У дитячі роки, Галина дуже часто хворіє на вірусні захворювання, також є схильність до фарингіту, буває, що у неї пропадає апетит. Прекрасним рішенням батьків було б відвести дівчинку займатися тенісом чи художньою гімнастикою.

Батькова улюблениця. Їй більше подобається дружити з хлопцями, серед яких вона відчуває себе в своїй тарілці. Хоча, це їй зовсім не заважає весь час розглядати себе в дзеркало, і часто змінювати одяг. Їй також дуже подобається спілкуватися з іншими, але без особливого умислу, їй зовсім не цікаві плітки і жіночі підступи. Може бути саме тому її тотемом серед тварин є галка, а не сорока. Їй дуже подобається читати різні пригодницькі оповідання та історичні романи, в юнацькому віці їй шалено подобається вирушати в туристичні походи. Галя знаходить час для всього: і для роботи, і для походів, і для городу. Їй подобається спілкування з дітьми, і тому нерідко вона вибирає професію вчителя. Хоча, для неї буде доречно будь-яка робота пов'язана з творчістю. Вона завжди зможе знайти вихід навіть із самої важкої ситуації за рахунок своєї чуйності, працьовитості, і добросердя. Ставлення до оточуючих, часто залежить від того, в якому настрої вона перебуває. Але ще вона і розважлива: з людьми, які їй потрібні, вона завжди привітна, а до решти маси відноситься грубо і холодно.

Галина ніколи не відчуває нестачі в залицяльниках. Вона самостійно вибирає майбутнього чоловіка: самого вмілого, яскравого, талановитого і красивого. Із задоволенням займається справами по господарству, але не любить особливо шикувати. У сімейному житті, чоловікові нічого не залишається, як грати за її правилами, сподіваючись, що в майбутньому він зможе взяти верх над нею. Але при знайомстві з іншою жінкою, на яку Галина не зможе чинити ніякого впливу, він може навіть піти з дому. Хоча і у Галини є свої слабкості: вона робить все, щоб догодити чоловіка і дітям. Щасливий шлюб їй допоможе знайти її камінь-талісман - гранат. А перемогти поганий настрій - нефрит і яшма. Крім цього, для неї все з користю піде прогулянка серед сосен у лісі - це дерево є її покровителем.
Число імені: 8; Планети-заступники: Сонце, Сатурн, Уран; Щасливі дні: субота, неділя; Іменини: 23 лютого, 23 березня, 29 квітня
Сумісність імені: Вдало складеться шлюб з Валерієм, Георгієм, Олексієм, Віктором, Яковом, Ярославом, невдало - з Леонідом, Миколою, Владленом, Гнатом, Єгором.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top