Рекомендуємо прочитати

Павло


Це ім'я, як і багато інших, має давньоримські корені. З латині воно перекладається як «Малий». Павло з самого дитинства дуже чуйна і добра дитина. Він з великим задоволенням буде доглядати за своїм молодшим братиком чи сестричкою. Він ніколи не посміє порушити заборону. А також буде прагнути захистити інших дітей від проступків. Чим старше Павло, тим добрішим він стає. Павло дуже надійна людина. Тому оточуючі можуть сміливо довіряти йому свої таємниці. Павло - природжений філософ. Його погляди в питаннях філософії відповідають його вподоби. Павло притягує до себе всіх людей. Колеги цінують його надійність, працьовитість і готовність виручити людини в будь-якій ситуації. Павло дуже добросовісний. Якщо він щось робить, то немає потреби його ні підганяти, ні змушувати. Павло не упустить додатковий заробіток, якщо це не порушить звичний ритм життя.

Павло ретельно стежить за собою. Його манери і вміння одягатися зачаровують жінок. Павло дуже пристрасний і ніжний, щедрий і ласкавий коханець. Павло шукає ту, яка буде гідна його. Інтуїтивно він відчуває жінку, яка його відкине. Любов означає дуже багато в житті Павла. Але він ніколи не дозволить почуттям стати на шляху його кар'єри. Якщо відчуття заважає досягти намічену мету, то навіть ризикуючи залишитися самотнім, Павло пожертвує любов'ю. Павло ревнивий, але ніколи цього відкрито не показує. Він не здатний пробачити зраду. У сім'ї верховодить дружина. Але це стосується тільки сімейного життя. Павло дуже любить дітей і стає для них прекрасним вихователем. Якщо Ви хочете завоювати довіру Павла, то переконайте його в тому, що Ви щиро ним цікавитесь. Дайте Павлу свій кредит довіри - він його виправдає. А також покажіть, що Ви хороший співрозмовник - Павло це оцінить.

У Павла міцне здоров'я. Але з віком він часто гладшає. А після цього, природно, значно зростає ризик розвитку різних захворювань судинної системи. Органи слуху і кишечник також вимагають підвищеної уваги. Покровителем чоловіки з ім'ям Павло в рослинному світі є горобина. Гілочки з ягодами необхідно завжди тримати в будинку Павла. А камінь, який оберігає Павла від злих сил - це рубін.
Число імені: 4; Планети-заступники: Місяць, Меркурій; Щасливі дні: понеділок, середа; Іменини: 5 cічня, 17 січня, 23 січня, 27 січня, 28 січня, 30 січня, 6 лютого, 10 лютого, 16 лютого, 26 лютого, 1 березня, 17 березня, 20 березня, 23 березня, 31 травня, 16 червня, 11 липня, 12 липня, 29 липня, 30 серпня, 10 вересня, 12 вересня. 23 вересня, 17 жовтня, 4 листопада, 19 листопада, 20 грудня, 28 грудня.
Сумісність імені: Вдало може скластися шлюб, якщо його обраницю зватимуть Венерою, Вірою, Данутою, Джульєттою, Діною, Катериною, Єлизаветою, Зінаїдою, Луїзою, Майєю, Серафімою, Софією, Еллою. Невдало, якщо вона буде носити одну з таких імен: Анжела, Дар'я, Інга, Ліля, Наталія, Ніна.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top