Рекомендуємо прочитати

Суспiльство

RSS стрічка

Кейтерінг: що це таке і в чому його особливість?

Кейтерінг: що це таке і в чому його особливість?
Термін «кейтеринг» походить від англійського слова cater, що означає в перекладі «доставка їжі». Ця послуга з'явилася в нашій країні відносно недавно - на початку дев'яностих років минулого століття. Хоча в інших країнах вона затребувана вже більше ста років. Серед компаній лідером на українському ринку є київська кейтеринг компанія Premier Palace Catering. Прочитати »

Чорнобильська молитва. Хроніка майбутнього

Чорнобильська молитва. Хроніка майбутнього
Лауреат Нобелівської премії з літератури (2015), всесвітньовідома письменниця-документаліст Світлана Алексієвич народилася у 1948 році в місті Івано-Франківську. Кілька років потому родина переїхала на батьківщину тата, до Білорусії. Писати Світлана почала ще в шкільні роки, потім працювала в маленькій газеті, адже для вступу на факультет журналістики треба було мати досвід роботи. Під час та після навчання вона пробувала себе у різних жанрах та напрямах, але визначитися з власним стилем їй допомогли твори білоруського письменника Алеся Адамовича. Саме його Алексієвич вважає своїм... Прочитати »

Продуктовий шопінг в Інтернеті? Легко!

Продуктовий шопінг в Інтернеті? Легко!
Шопінг одне з найулюбленіших розваг жителів мегаполісів, особливо якщо мова йде не про продуктовий шопінг, а про закупівлю нової колекції в Мілані. Важко, напевно, відшукати любителів продуктового шопінгу. Навіть справжні гурмани віддають перевагу витрачати час більш раціонально і похід в продуктовий магазин замінюють на шопінг через інтернет: і гаманець повніший, і продукти всі потрібні зберуть, красиво упакують і привезуть, ввічливо посміхнувшись. Прочитати »

Як вчинити, якщо на вас кричать?

Як вчинити, якщо на вас кричать?
Безумовно, кожен стикався з ситуацією, коли співрозмовник починає підвищувати голос. Перша думка - кричати у відповідь або піти? Як все-таки правильно вчинити при такому «спілкуванні»? Прочитати »

Як знайти своє місце в житті?

Як знайти своє місце в житті?
Є одна річ, яку не знає більшість людей: можна бути щасливою людиною, якщо ви реалізуєте себе як особистість, коли реалізуєте своє покликання, свою природу. Якщо ви прив'язані до чогось, до якогось насидженого місця, стабільності - стабільність буде. Але задоволеності ніколи не буде. Для себе потрібно вирішити, чого ви хочете: зовнішню стабільність, або ви хочете бути щасливою людиною. Прочитати »

Як генерувати проривні бізнес ідеї

Як генерувати проривні бізнес ідеї
Часто хочеться просто закрити очі і летіти в цьому візку по рейках то падаючи, то підлітаючи до небес. Особливо важко, коли ви летите вниз. Коли банківський рахунок практично порожній, співробітники чекають зарплати, партнери оплати рахунків. У такі моменти хочеться від усіх сховатися, як черепаха в панцир. Прочитати »

Психологічні основи ділового спілкування

Психологічні основи ділового спілкування
Для багатьох виступити перед незнайомою аудиторією або просто вступити в бесіду з незнайомими людьми — це непосильне завдання. І доросла людина вже відчуває себе маленькою дитиною, яка соромиться відповідати на уроці. Вам це знайомо? Тоді стаття «Психологічні основи ділового спілкування» допоможе вам. Прочитати »

Успішні переговори - це просто

Успішні переговори - це просто
Без уміння вести переговори складно уявити собі успішну кар'єру. Навіть починаючому фахівцеві важливо навчитися відстоювати свою думку, схиляти на свій бік колег і керівництво, домовлятися з партнерами і клієнтами, інакше всі найвигідніші посади і контракти попливуть у чужі руки. Для того, щоб успішно провести переговори на будь-якому рівні, не обов'язково бути великим оратором. Потрібно поєднувати всі сильні сторони свого проекту зі слабкостями або перевагами співрозмовників. У цьому випадку ви будете приречені на успіх. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top