Рекомендуємо прочитати

Дмитро


Ім'я давньогрецьке й означає «той, що належить Деметрі». Деметра - богиня землеробства і родючості, і своїм обранцям вона готова дати всілякі дари - знання, багатство, здоров'я. Але це трапляється не відразу - спочатку ця людина повинна заслужити заступництво Деметри. В юні роки Дмитра не назвеш улюбленцем долі - він досить часто хворіє, примхлива і неспокійна дитина. Дмитро трошки потайний, але мама не обділяє його своєю увагою. Дорослішаючи, він набирає і фізичну і духовну силу. Після цього, богиня Деметра обдаровує його в повній мірі. Дмитро знаходить у собі силу-силенну здібностей, легко завойовує прихильність оточуючих і стає невід'ємною частиною кожної компанії.

Найкраще Дмитро може показати свої можливості в галузі педагогіки, і це зовсім не означає, що він повинен бути тільки вчителем у школі. З таким же успіхом Дмитро може бути відомим шоу-меном або тренером по боротьбі. Хоча іноді, турбота Дмитра переливається через край, і він нагадує курку доглядальницю. Дмитро ніколи не відчуває недолік жіночої уваги. Він легко закохується, але його почуття точно також швидко остигають. Хоча він ніколи не буде грати з любов'ю: якщо Дмитро знайшов нову симпатію, він розповість про неї своєї колишньої супутниці, і потім не буде докоряти собі в цьому. Дмитро не залишить без уваги і не відмовиться від своїх дітей від минулого шлюбу: він проявляє турботу коли діти маленькі і намагається бути справжнім другом, коли вони стають дорослими.

Земля - стихія Дмитра. Якщо він захворів на грип чи ангіну, йому слід встати з теплого ліжка і пройтися босоніж по землі - хвороба покине його. Дуже символічно для Дмитра носити медальйончик або брелок у вигляді Земної кулі. Цей амулет обдарує Дмитра силою і зніме втому. Талісман повинен висіти на мотузці, виготовлений з природного каменю. Чорний полин буде оберігати будинок від клопоту. Зберігайте в будинку трохи гілочок цієї рослини і у вашому будинку назавжди поселятися тепло, спокій і злагода. А ще полин очистить повітря у вашому будинку і дасть незвичайний аромат. Щоб Дмитру посміхалася фортуна в його роботі, йому слід купити брелок, іграшку або щось інше з зображенням тельця.
Число імені: 7; Планети-заступники: Місяць, Юпітер, Сатурн; Щасливі дні: понеділок, четвер, субота
Іменини: 4 січня, 8 січня, 21 січня, 31 січня, 7 лютого, 9 лютого, 11 лютого, 17 лютого, 19 лютого, 24 лютого, 22 березня, 25 березня
Сумісність імені: Знайдуть щастя в шлюбі з Ганною, Оленою, Лесею, Лілією, Любов'ю, Людмилою, Наталією, Яною. На жаль, з Агнесою, Анжелою, Вікторією, Зиноїдою, Інною, Іриною, Мариною, Ніною, Риммою, Софією, Юлією не варто спокушати долю.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top