Рекомендуємо прочитати

Андрій


У перекладі з давньогрецької означає «мужній». Ще з самого дитинства, у Андрія проявляються справжні чоловічі якості: він готовий вплутатися в бійку якщо образили слабкого, на рівних вступає в суперечку з дорослими, і завжди відстоює свою точку зору. Маленький Андрійко володіє сильним розумом, любить складати різні конструктори і вирішувати логічні задачки. Хоча не менш він любить і різні, динамічні ігри на подобі, козаків-розбійників або різних войнушок. У школі він виглядає більш дорослим, ніж його однолітки, коло його інтересів обширне: від авіамоделювання до п'ятиборства і футболу. Андрії в більшості випадків вступають вчитися до вищих навчальних закладів і потім добре влаштовують своє майбутнє життя. Серед Андріїв можна зустріти дуже багато успішних військових, бізнесменів, інженерів, а також художників, режисерів і акторів.

Ті хто його оточують, вважають, що сама доля йому посміхається, але в реальності, вони самі всього домагаються в цьому житті за рахунок високої цілеспрямованості та наполегливості. Начальство саме це, найбільше цінує в таких підлеглих, до того ж дівчата теж не проти стабільності і надійності. Але, тим не менш, Андрії зазвичай одружуються пізно. Приватне життя для нього - це ціла книга з безліччю любовних романів. Природно, зрештою, він все одно одружиться. Його дружина буде поєднувати в собі всю красу і екстравагантність, не виключено, що це буде хтось особливий - розкута стриптизерка, популярна актриса чи сподвижниця церкви. Але скоріше всього Андрій не буде особливо цікавитися її захопленнями, але коли їй буде тяжко, він обов'язково потішить і підтримає. Здавалося б - ідеальний чоловік, але є одне але - у нього вроджене почуття ревнощів, причому настільки сильне, що він ревнує не тільки до чоловіків, але і навіть до своїх дітей! І ніяк не можна дізнатися заздалегідь його настрій: він може бути добрим і щедрим, як раптом стає меркантильними і постійно ображається. При сильному хвилюванні, він може в лічені хвилини відновити спокій, але може також і образитися на близьку людину, і це почуття образи буде його мучити ще довгий час.

Для того, щоб привести душевний стан в нормальний ритм йому дуже корисно здійснювати прогулянки серед хвойних дерев. Недарма його деревом-оберегом є ялиця, якщо ж ви не можете вибратися до лісу, обов'язково запасіться в дома смерековим маслом. Всякий раз, коли на вас нахлине втома, гнів і роздратування, запаліть ароматизовану лампу з смерековим маслом буквально на тридцять хвилин, і ви відчуєте, як до вас знову прибувають сила і енергія! Талісман з аметисту принесе Андрію удачу, особливо якщо він буде зроблений у формі кота - тваринного тотема Андрія.
Число імені: 2; Планети-заступники: Місяць, Нептун; Щасливий день: понеділок; Іменини: 27 cічня, 17 лютого, 21 лютого, 7 березня, 28 квітня, 31 травня, 5 червня, 11 червня, 23 червня, 25 червня, 26 червня, 3 липня
Сумісність імені: Їм слід бути дуже обережними при вступі в шлюб з Варварою, Зоєю, Кларою, Неллі, Оксаною, Ольгою, Софією, Юлією. Краще віддати перевагу дівчатам, яких звуть Алевтина, Данута, Джульєтта, Діана, Олена, Єлизавета, Ірина, Клавдія, Лариса, Лія, Людмила, Марія, Наталія, Таїсія.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top