Рекомендуємо прочитати

Любов


Ім'я має старослов'янські корені. Саме це слово говорить багато про що. Це ім'я наділяє дівчину сильною волею, добротою і бажанням подобатися людям. Любов здатна знайти спільну мову абсолютно з усіма. Їй затишно і в жіночій, і в чоловічій компанії. Однак привітність приховує вулкан пристрастей, закипаючий в її душі. Дівчина з таким ім'ям звичайна егоїстична. Вона не визнає чужої думки, а власні інтереси ставить понад усе. Розкритися Любов не дозволяє собі навіть у колі відданих друзів, не кажучи вже про малознайомих людей. Якщо дівчині здасться, що хтось намагається ущемити її права, то це може стати причиною бурхливого конфлікту. У таких ситуаціях і проявляється вся її запальність. Але якщо конфлікт виник через когось іншого, то Любов може навіть бути поступливішою. Правда, її поступливості є межа.

Жертвувати собою Любов просто не здатна. Її доброта має поверхневий характер. Тільки її вміння сподобатися всім оточуючим допомагає дівчині не робити враження зайво холодної людини. Любов ніколи не відчуває нестачі в прихильниках. Однак, зовнішня чарівність і вміння кокетувати приховують душу однолюба. Якщо Любов любить, то в обранцеві вона розчиняється без залишку. Це стає причиною численних помилок дівчини на любовному фронті. Дуже небагато чоловіків дійсно цінують таке почуття, яке відчуває Любов. А велика кількість шанувальників може збити Любов з пантелику і змусити зробити помилку у виборі чоловіки.

Дітей Любов виховує в строгості. Від стороненість, з якою вона тримається, стає причиною того, що побудувати довірливі відносини з дітьми вона не може. Не любить Любов і клопоти по господарству. А от на роботі вона показує тільки найкращі свої сторони, завдяки чому часто домагається значних успіхів у професійній сфері. Стреси - частий супутник жінок з таким ім'ям. Лазурит допоможе побороти зневіру і нормально переносити стресові ситуації. Цей камінь допоможе дівчині і в любовній сфері. А береза і липа, які оберігають Любов, допоможуть їй відновити енергетичний баланс. Для цього потрібно потриматися за стовбур рукою.
Число імені: 6; Планети-заступники: Місяць, Меркурій, Венера; Щасливі дні: понеділок, середа, п'ятниця; Іменини: 30 вересня
Сумісність імені: Висока ймовірність вдалого шлюбу з Олексієм, Олександром, Віктором, Юрієм, Костянтином, Геннадієм, Глібом; невдалого - зі Станіславом, Русланом, Борисом, Гнатом, Ігорем.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top