Рекомендуємо прочитати

Марія


У стародавніх євреїв це ім'я означало «сумна» або «знедолена». У православ'ї воно перекладається як «пані». Відомі й інші варіанти перекладу цього імені: «уперта», «кохана», «гірка». Таким чином, власниці настільки «багатозначного» імені долею надана певна свобода. Саме від вибору самої Марії того, яке значення їй ближче, може залежати і її доля. Всі Марії інтуїтивно схильні до різних таємних наук, навчань і всіляких незвичайних явищ. Їх притягує все непізнане, важко зрозуміле і надприродне. Причому, іноді таємниці відкриваються перед Марією. Грунтовність у Марії в крові. Вона може бути суворою і веселою, сердечною і дещо відстороненою. Які риси розкриються сильніше, залежить від оточуючих.

Любов для Марії, як правило, можлива тільки одна. Вона не здатна розмінюватися на дрібні романи. Всупереч розчарувань і втрат, образ і розлук, вона готова дочекатися старого друга, щоб любов могла спалахнути новою пристрастю. З народженням дітей вся її любов віддається тільки їм. Оточуючим доводиться задовольнятися її рівним ставленням. У віці Марія здається суворою і холодною. Однак, зовнішність оманлива. Душевного тепла Марії вистачить для всіх. Лише не варто ображати те, що для неї свято. Особливо дорожить вона онуками та дітьми.

При спокійному та влаштованому способі життя на здоров'я Марія не скаржиться і відрізняється завидною витривалістю. Однак, надмірні хвилювання і стреси для неї категорично протипоказані. Вони, насамперед, негативно впливають на органи дихання і травлення. Талісман Марії - пісочний годинник. Цей оберіг потрібно мати скрізь, особливо на робочому столі. У фауні особливо прихильні до Марії слони. Традиційна низка порцелянових слоників принесе в її будинок гармонію і удачу. Крім того, надійно захистить Марію коло, виготовлений з металу жовтого кольору з нанесеною китайської діаграмою, що позначає інь - янь. Прекрасним талісманом послужить також колечко з вставленим в нього діамантом.
Число імені: 4; Планети-заступники: Місяць, Меркурій; Щасливі дні: понеділок, середа; Іменини: 8 cічня, 12 січня, 31 січня, 8 лютого, 19 лютого, 25 лютого, 2 березня, 20 березня, 2 квітня, 14 квітня, 25 квітня, 17 травня, 5 червня, 20 червня. 22 червня, 22 серпня, 21 вересня, 11 жовтня, 14 жовтня, 11 листопада.
Сумісність імені: Міцним виявиться її союз з Григорієм, Анатолієм, Олександром, Віктором, Євгеном, Іваном, Валентином. Шлюб може бути невдалим з Русланом, Едуардом, Феліксом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top