Рекомендуємо прочитати

Віталій


З латині це ім'я перекладається як «життєвий». Спочатку може скластися думка, що Віталій самий справжній мамин любимчик: такий сором'язливий, м'якотілий і несміливий, який намагається допомогти всім оточуючим. Але насправді це не так, Віталій дуже енергійний хлопець, просто ця енергія знаходиться у нього всередині, і зовні її важко помітити. Ще з самого дитинства він точно впевнений, що йому потрібно від цього життя, і не поспішаючи, але впевнено йде до задуманого. Віталій не конфліктна людина, і не тому що йому не вистачає сміливості, просто йому здається, що не варто просто так витрачати свій дорогоцінний час на всяку дрібницю, але зате він може пристосуватися до будь-яких умов. В юнацтві він не розповідає батькам про свої невдачі, особливо не поширюється щодо свого особистого життя. Навіщо батькам зайвий раз хвилюватися?

Ще молодим до нього приходить слава, і, причому все це завдяки його зусиллям. З Віталія може вийти непоганий учений, також він може спробувати себе в ролі вчителя математики чи фізики, програміста або інженера-конструктора. На протязі всього життя, Віталія дуже серйозно непокоїть його положення в суспільстві. За його переконанням, звичайний фахівець не може йти в порівняння з кандидатом наук, а заміжня жінка перебуває на сходинку вище від незаміжньої. І ви не зможете поміняти його думку. І як раз в приватному житті, йому більше подобаються «престижні» дівчата - щоб була з багатої інтелігентної родини, з перспективою в житті. Причому його дівчина повинна обов'язково бути із зовнішністю супермоделі, і була для Віталія одночасно і мамою і подругою. Якщо йому все-таки і вдається знайти ту єдину, він стає люблячим батьком і чоловіком. Він також ревно займається вихованням дітей, які зазвичай теж зростають розумними і красивими. А ось подарунок для своїх дітей, також принесе і йому радість. Адже його тотем в тваринному світі – це чорний пес.

Каменем-талісманом для Віталія є турмалін рожевого кольору (в обов'язковому порядку він повинен бути оправлений золотом). Лотос також може принести йому удачу. Відновити сили після стресового дня і додати впевненості в собі допоможе прогулянка серед тополь. Для Віталія головне пам'ятати, що основний ухил він повинен зробити на зміцнення сили духу, і постійно розробляти свій розум. У цьому йому допоможуть заняття по вивченню східних мов: будь-то японський або китайський. До того ж, вивчення ієрогліфів на протязі тривалого часу, додасть Віталію ще більше енергії і сили.
Число імені: 5; Планети-заступники: Сонце, Меркурій, Юпітер; Щасливі дні: середа, четвер, неділя; Іменини: 24 січня, 7 лютого, 5 травня, 11 травня, 5 серпня, 7 жовтня
Сумісність імені: Катерина, Зиноїда, Антоніна, Клара, Лідія, Віта, Ніна, Марія, Надія, Поліна, Тамара найбільш підійдуть для шлюбу з Віталієм, але Аврора, Зоя, Анастасія, Вероніка, Вікторія, Майя, Лілія, Маргарита, Руслана не принесуть йому очікуваного щастя.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top