Рекомендуємо прочитати

Ігор


Ім'я походить з давньої Скандинавії, означає «войовничий», «під захистом бога-громовержця». І, незважаючи на те, що це ім'я дуже поширене, воно все одно виділяє свого власника, можливо, це пов'язано з подвійністю імені. Яскравість, виразність і сильна енергетика - це перша сторона. Друга сторона - м'яке звучання. Так і люди з цим ім'ям - неоднозначні і складні. Основними рисами Ігоря є енергійність і деколи навіть буйність. Іноді цієї енергії буває настільки багато, що вона виливається через край і б'є фонтаном. І поки Ігор ще не одружився, цей надлишок хоча б не заподіє близькому колу людей непотрібних турбот. Але, ставши сімейною людиною, Ігор, своїм бажанням встигнути скрізь і усюди, може піддати сімейне щастя загрозі. Відновити колишній світ і згоду в родині зовсім не просто: Ігорі часто скромні і стримані, їм складно виразити свої почуття і помиритися. У цьому і проявляється двозначність його імені.

Ігор - це войовничий чоловік, він не уявляє собі життя без конкретної мети, до якої він повинен прийти незважаючи ні на що. Для того щоб він відчув себе переможцем, в його житті обов'язково повинні бути і вороги. Тому всіх людей, які оточують Ігоря, він поділяє на ворогів і союзників. Якщо представниця слабкої статі, хоче завоювати серце Ігоря, то їй краще всього показати себе недоступною для нього. Киньте виклик Ігорю - і він не вгамується, поки не підкорить вас. Єдиним недоліком цього воїна в плані здоров'я, є печінка і кісткові ділянки, зокрема хребет. Для зміцнення здоров'я Ігорям радять приймати препарати, які містять у собі кальцій, для того, щоб уберегти печінку від надлишку жирного і смаженого, а також не захоплюватися спиртними напоями.

Хорошим оберегом від невдач для Ігоря служить статуетка журавля, зроблена з дерева, скла, пластику або металу. Також, амулетом може стати і м'яка іграшка, але головне, щоб вона не була чорно-білою. Помістіть іграшку на чільне місце в будинку, і час від часу загадуйте бажання, дивлячись не неї - будьте, впевнені, вони з часом збудеться. Серед рослин близькою для Ігоря з енергетики є верба. Якщо у вашому житті почалися суцільні невдачі, поставте у вазу з водою кілька прутиків верби і незабаром проблеми зникнуть.
Число імені: 6; Планети-заступники: Місяць, Меркурій, Венера; Щасливі дні: понеділок, середа, п'ятниця; Іменини: 18 червня, 2 жовтня
Сумісність імені: У дружини Ігоря годяться Аврора, Аза, Ангеліна, Вероніка, Веста, Гелена, Домініка, Олена, Ірина, Ліна, Лія, Наталя, Оксана, Олеся, Тала. Вступати в шлюб з тими, хто носить ім'я Аліна, Алла, Анжела, Берта, Ванда, Джульєтта, Єлизавета, Любов, Людмила, Ольга, Поліна, Раїса, Стелла, Тамара, Тетяна, Юнона, Яна, - ризиковано.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top