Рекомендуємо прочитати

Технiка

Як усунути запах пластмаси в новому електричному чайнику

Як усунути запах пластмаси в новому електричному чайнику
Ви купили новий пластмасовий електричний чайник. Але покупку затьмарила одна неприємність - чайник має неприємний запах пластмаси, який потім переходить у воду, яку ми кип'ятимо. Сама пластмаса фактично не має різкого запаху, але в самому чайнику відчувається запах барвника і пластифікатора, який спеціально доданий у великій кількості для продовження терміну служби чайника і поліпшення його зовнішнього вигляду. Прочитати »

Догляд за пральною машиною

Догляд за пральною машиною
В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів, що ця машина за 10 років зробить 2500 прань, приблизно кожних 3 дні - по два прання. При одній умові, що її стануть уміло і дбайливо використовувати. Який же потрібно здійснювати догляд за пральною машиною? Прочитати »

Який вибрати зволожувач повітря

Який вибрати зволожувач повітря
Наші квартири, в основному, обладнані батареями часів Радянського Союзу, в той час як в Європі встановлюють батареї з регулятором температури. Занадто сильне опалення квартир негативно позначається на здоров'ї людей: сухість очей, особливо у тих, хто носить контактні лінзи, першіння в горлі, важке протікання самої звичайної застуди. Так, в сучасних приватних будинках ця проблема вже вирішена. Але як же бути тим, хто цією радістю не володіє? Просто потрібно придбати зволожувач повітря. Прочитати »

Як стежити за одягом без особливих втрат часу?

Як стежити за одягом без особливих втрат часу?
Сучасні жінки практично не мають часу на домашні справи, тим не менше, їм доводиться поєднувати їх з роботою, вихованням дітей та доглядом за собою. При сучасному ритмі життя жінці дуже складно займатися домашнім господарством у тій же мірі, в якій це робили наші бабусі та мами. Прасування, чищення і освіження одягу забирає дуже багато часу, а прасування речей з делікатних тканин деколи вимагає особливих вправності і уваги. Прочитати »

Як висушити смартфон, який впав у воду

Як висушити смартфон, який впав у воду
Користувачі дуже люблять купати свої смартфони. Деякі купають своїх улюбленців в пиві, інші у ванній, а треті примудряються упустити смартфон в унітаз, а потім ще вимити його під краном. Ми підготували кілька порад, які допоможуть Вам врятувати потопаючий смартфон від неминучої загибелі. Прочитати »

Як вибрати пароварку

Як вибрати пароварку
У наш час входить в моду легке і здорове харчування. І багато господинь прагнуть правильно нагодувати сім'ю і при цьому заощадити час за допомогою сучасної техніки. Як правильно вибрати пароварку? А щоб приготувати рибу, м'ясо або овочі на пару без масла, можна для цього придбати багатоповерхову пароварку. Прочитати »

Вибір електричного чайника: складно і просто

Вибір електричного чайника: складно і просто
Здавалося б, що може бути простіше, ніж купити електричний чайник? Але слід зауважити, що вже через деякий час вас щось в ньому почне дратувати, і це можуть бути найрізноманітніші дрібниці, які ви не врахували при покупці. Прочитати »

Що таке мультиварка?

Що таке мультиварка?
Мультиварка є прекрасним інструментом для здійснення самих різних кулінарних фантазій. У невеликому за розмірами приладі, завдяки досить об'ємній каструлі (від 2,5 л до 4,5 л) можна приготувати вечерю чи обід для всієї сім'ї. Важливою перевагою мультиварки буде те, що тушкувати страву можна до 12 годин, що не тільки дозволить приготувати традиційні блюда, але і впоратися з найбільш жорстким м'ясом. Приготування в мультиварці може урізноманітнити дитячий раціон та дієтичне меню. Прочитати »

Кавоварка - як вибрати

Кавоварка - як вибрати
Ви не можете прокинутися без чашечки ароматної кави, приходите в захват від її запаху і насолоджуєтеся неперевершеним смаком? Тоді ви завзятий ковоман і без кавоварки в будинку вам не обійтися! Але як же вибрати якісну кавоварку, яка перетворила б процес приготування кави для себе або друзів на справжнє свято. Прочитати »

Як чистити кондиціонер

Як чистити кондиціонер
Періодично, а саме раз на місяць кондиціонер необхідно чистити, в цілях профілактики. Якщо цього не робити, то це може призвести до швидкого зносу пристрою та посилить енергоспоживання. Так як основна мета кондиціонера очищення повітря Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top