Рекомендуємо прочитати

Катерина


З давньогрецької перекладається як «чиста, непорочна». Катерина хоч і володіє блискучим розумом, але їй заважає її самозакоханість. У шкільні роки - вона старанно вчиться і спілкується виключно з вищою елітою школи. Катерину швидко завести, а також образити, у неї часто бувають напади гніву - вони легко можуть втратити самоконтроль. Хоч її ім'я і царське, це все одно не вплинуло на її характер. Катерина, як і її покровитель в світі тварин - лебідь, часто буває гордою, але за своєю природою не впевнена і нерішуча, а також самокритична. У боротьбі з цими недоліками Катерини іноді навіть перебільшують: намагаються грати роль жінки без комплексів: починають пити і курити, а якщо ще й куплять капелюшок - то будуть дивитися на всіх великими очима.

Катерина різко реагує на несправедливість, неважливо справжня вона чи ні, що стосується її або когось іншого. Але вона не буде будувати інтриги або мстити, тому що знає, що правда на її боці, Катерина буде лише обурена, тим, що хтось «грає не за правилами», з чим вона постійно бореться. Вона володіє прекрасним почуттям гумору, тому якщо ви хочете домогтися її симпатії, обов'язково вживайте в розмові кілька жартів, це їй сподобається, а також слід не забувати про її самолюбство. Якщо навколо неї дружня обстановка, з нею можна дуже легко знайти спільну мову, її привітність і ввічливість заворожують.

Вона зі спокоєм сприймає різкі зміни в її житті, бідність і багатство. Вона воістину володіє героїчним характером, сильна і мужня особистість. Катерина завжди готова піти на подвиг чи створити таку ситуацію, в якій зможе показати, що вона готова пожертвувати собою заради інших. Катерина не любить працювати, від праці вона швидко втомлюється, але вміє справити враження на інших, і показати, що вона справжній трудоголік. Вона не може сказати точно, яка професія їй найбільше подобається. Стан здоров'я Катерини безпосередньо залежить від її психологічного стану, який міняється дуже часто: часто бувають нервові зриви, починає хвилюватися по всяких дрібницях. Синій колір діє на неї заспокійливо. Катерина потребує такого чоловікові, поряд з яким вона буде відчувати себе захищеною. Вона не відчуває нестачі в шанувальниках, але зі своїм вибором теж не поспішає: вона створює для себе образ ідеального чоловіка, пошуки якого можуть затягнутися на тривалий період. Катерина - далека від ідеальної господині, і до того ж вона часто відчуває труднощі в процесі виховання своїх дітей. Прикраси з яшми позбавлять Катерину від негативної енергії, яка накопичується в її тілі, а очистити голову від важких роздумів їй допоможе оберіг з сапфіра. Її тотемом в рослинному світі є ялівець.
Число імені: 8; Планети-заступники: Марс, Юпітер; Щасливі дні: вівторок, четвер; Іменини: 5 лютого, 17 лютого, 20 березня, 7 грудня, 17 грудня
Сумісність імені: Вдало складеться шлюб Катерини з Петром, Семеном, Віталієм, Денисом, Павлом, Антоном. Невдало - з Віктором, Кирилом, Миколаєм, Яковом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top