Рекомендуємо прочитати

Василій


«Царський», «царствений» - ось що означає це давньогрецьке ім'я. У стародавній Греції, вважали, сама Афіна Паллада - богиня мудрості і війни протегує чоловікам, які носили це ім'я. А її символи - вогненні блискавки і змії - захищають Василів від бід. У наш час, Василь - інтелектуальна особистість, коло його інтересів дуже обширне, здатний до аналітики, має дуже розвинену інтуїцію. З Василя може вийти відмінний керівник, сам він теж може чудово працювати. Є тільки невеликі проблеми з вибором цілей життя: часто трапляється так, що він не знає що йому точно потрібно, а якщо й знає, то не хоче просто так витрачати енергію і сили.

Існує два вразливих місця Василя: по-перше, його найближчі родичі (мама, тітки, бабуся), можуть з легкістю наказати йому зробити все що вони захочуть, і, по-друге, його товариші - якщо щось трапиться, Василь готовий прийти на допомогу в будь-яку хвилину! І ні дружина, ні діти не зможуть зупинити Василя, він залишить все і відправиться на підмогу до одного. І зовсім не обов'язково мати на це якийсь серйозний привід. Природно, дружина не схвалює поведінку свого чоловіка, але не варто дорікати Василю, що він занадто відданий своїм друзям. Він може неправильно вас зрозуміти, і образиться. А це в подальшому може обернутися скандалом і, на жаль, він буде частіше заглядати в чарку. Якщо все складеться, то Василь може стати відмінним спортсменом, будівельником, вченим або художником. І до того ж з них виходять уважні батьки і віддані чоловіки.

Якщо раптом вам здалося, що все йде не так, що ніхто не може вас зрозуміти, на роботі все йде шкереберть і взагалі - повна невезуха - не впадайте у відчай. Кращим засобом від усього цього буде прогулянка в тераріум: саме змії зможуть захистити вас від всіх цих неприємностей. До того ж у себе вдома, ви теж можете завести маленького вужа, так і вам буде спокійніше, і налагодяться стосунки з дружиною. У рослинному світі, вашим талісманом вважається маслина: саме вона принесе в дім щастя, благополуччя та родинний затишок. Природно в горщику, у вас не вийде виростити це дерево, але зате на стінку можна повісити постер, на якому зображена гілка маслинового дерева. До того ж, Василю дуже корисно вживати цей делікатес у їжу. Будь-який виріб з срібла діє на Василя як антидепресант, допомагаючи відновити гармонію душі і тіла, а також не проявляти зайвих емоцій, при сильному хвилюванні. Чотки з коралів, які слід носити в кишені брюк, захистять Василя від ворогів.
Число імені: 4; Планети-заступники: Сонце, Марс, Меркурій; Щасливі дні: вівторок, середа, неділя; Іменини: 5 cічня, 14 січня, 20 січня, 12 лютого, 14 лютого, 17 лютого, 19 лютого, 22 лютого, 23 лютого, 26 лютого, 3 березня, 5 березня;
Сумісність імені: Сімейне щастя Василю принесуть Лілія, Маргарита, Альбіна, Джульєтта, Олеся, Юлія, Ганна, Яна. Навряд чи варто сподіватися на взаєморозуміння з Лідією, Нелею, Риммою, Інною, Катериною, Любов'ю, Оленою.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top