Рекомендуємо прочитати

Христина


Це ім'я має давньогрецькі корені, воно означає «та, що присвячена Христу». В імені закладена споконвічна обраність дівчини. Правда, наш час дещо змінило відтінок цієї обраності. Зараз це ім'я вказує на іноземність, навіть на відтінок аристократичності. Володарка ім'я Христина дуже самолюбна. Будь-яке критичне зауваження на її адресу може її боляче ранити. А похвали допоможуть «розтопити» Христину. Показувати своє ставлення до лестощів дівчині з таким ім'ям не варто. Інакше недруги можуть цим скористатися. Перше враження про нерішучість і боязкості Христини оманливе. Просто вона зважує кожен свій крок. Христині необхідний запас часу, щоб все гарненько обдумати і зрозуміти, а після цього вже приймати рішення. Порожні мрії для Христини нічого не означають. Вони трішки приземлені і прості.

Для Христини просто необхідні ніжність і любов. Однак, в інтимній сфері життя дівчини з таким ім'ям дуже обережні. Вони сексуальні, і, розуміючи це, довгий час приховують сексуальність. Прописні істини, догми і правила чітко виконуються Христинами. Але в її мріях існує абсолютно необмежена свобода. Правда, не слід забувати, що вона існує тільки для неї самої. Всім іншим такі вольності суворо заборонені. Власниці цього імені можуть похвалитися справжньою дружбою з чоловіком. Дуже рідко жінка може бути відданим другом чоловіку. Христини справляються з цим просто блискуче. Гарячий темперамент Христина успішно приховує навіть від чоловіка, який для неї, в першу чергу, є надійною опорою, а не коханою людиною. Тільки у шлюбі Христину відчуває себе повністю захищеною. Христина, як правило, сувора мати, але при цьому дуже справедлива. Ніколи Христина незаслужено покарає дитину.

Яшма - талісман Христини, який захистить її здоров'я від вірусних інфекцій, пристріту і псування. Остеохондроз також є захворюванням, що підстерігають Христину постійно. А мирт допоможе Христині бути щасливою в сімейному житті. Мірту вважають покровителем любові. А спорт додасть Крістіні здоров'я і краси.
Число імені: 7; Планети-заступники: Місяць, Юпітер, Сатурн; Щасливі дні: понеділок, четвер, суботу; Іменини: 19 лютого, 26 березня, 31 травня, 13 червня, 6 серпня, 18 серпня
Сумісність імені: Для шлюбу найбільше підходять: Юхим, Михайлом, Володимиром, Сергієм, Левом, Юліан. Для шлюбу не дуже підходять: Ісак, Мойсей


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top