Рекомендуємо прочитати

Микола


З давньогрецького ім'я Микола перекладається як «переможець народів». Протегує Миколі святої, у багатьох країнах відомий, як Микола-угодник, Святий Микола чи Санта-Клаус. Зрозуміло, власник такого імені не може бути абсолютно пересічною особистістю. Дійсно, Микола любить і вміє дивувати людей, підносячи їм приємні сюрпризи. Причому, будь-які пророцтва і сюрпризи повинні бути сприятливими для людей. В іншому випадку, чудовий дар можна втратити назавжди. Відомо, що Святий Миколай є покровителем мандрівників, торговців, моряків і дітей. Відповідно, Микола прекрасно проявить себе в роботі з дітьми, в бізнесі або в будь-якій роботі, пов'язаній з подорожами.

Для Миколи необхідні веселощі, пустотливі розіграші, жарти і сюрпризи. Але «переможець народів» найчастіше прагне до лідерства. Нерідко, особливо в дитинстві і молодості, це прагнення закінчується бійкою. У міру дорослішання задиркуватість Миколи зменшується, але лідерські якості залишаються. Миколу постійно тягнуть пригоди, але не безрозсудні авантюри. Микола дуже влюбчивий. У відносинах з жінкою воліє натиск. Вподобану дівчину оточить турботою і увагою, не дозволяючи наблизитися до неї нікому. Відмов і поразок просто не потерпить. Відрізняється крайньою ревнивістю. Зате ніхто не зможе похвалитися таким розумінням жіночої душі. Сім'я для Миколи понад усе, особливо діти.

Надзвичайне самолюбство Миколи часто використовують ті, хто прагне завоювати його прихильність. Досить продемонструвати своє захоплення ним. Крім того, Микола - пристрасний і часто безрозсудний сперечальник. Будь-які дискусії з ним просто безплідні. Довести Миколі свою правоту просто неможливо, а от гнів його накликати на себе дуже легко. Чи варто робити своїм ворогом самого «переможця народов»? Здоров'я у Миколи зазвичай відмінне. Однак, любов до екстремальних пригод загрожує серйозними травмами. Також Миколі необхідно насторожено ставитися до алкоголю. Захистом від можливого псування і недоброзичливців стане котяче око. Брелок, прикрашений цим каменем, необхідно мати при собі постійно.
Число імені: 6; Планети-заступники: Місяць, Меркурій, Венера; Щасливі дні: понеділок, середа, п'ятниця; Іменини: 6 cічня, 14 січня, 17 січня, 24 січня, 31 січня, 1 лютого, 4 лютого, 6 лютого, 14 лютого, 16 лютого, 17 лютого, 13 березня, 22 березня, 22 травня, 9 серпня, 11 жовтня, 27 жовтня, 19 грудня
Сумісність імені: Щастя життя Миколи можуть скласти Ганна, Дар'я, Зінаїда, Зоя, Лариса, Любов, Ельвіра. Набагато більше в списку тих, з ким слід було б остерігатися: Агнеса, Алла, Аліна, Валентина, Ванда, Венера, Вероніка, Бета, Галина, Гелена, Діна, Домініка, Єва, Євгена, Катерина, Олена, Єлизавета, Інна, Лілія, Людмила, Ляля, Марина, Марта, Олеся, Ольга, Римма, Таїсія, Христина, Емма, Юлія, Ядвіга.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top