Рекомендуємо прочитати

Жiноча консультацiя

Пам’ятка жінкам: що потрібно зробити одразу після сексу.

Пам’ятка жінкам: що потрібно зробити одразу після сексу.
Хороша гігієна завжди повинна бути правилом, а не винятком, особливо після статевого контакту. Секс може принести безліч нових бактерій, які згубно впливають на піхву. Сечовипускання після сексу – це не єдине, що ви повинні зробити, щоб застерегти себе від неприємностей зі здоров’ям. Прочитати »

Причини, ознаки, лікування затримки місячних

Причини, ознаки, лікування затримки місячних
Всі жінки у житті стикаються із затримкою менструації. І кожного разу ми переживаємо, починаємо з’ясовувати, з чим вона пов’язана. Причин появи її — безліч. Тому, якщо ви спостерігаєте у себе ознаки затримки місячних, необхідно звернутися до гінеколога. Адже несвоєчасне виявлення причин, що викликають порушення місячного циклу, і несвоєчасне лікування затримки місячних можуть привести до безпліддя. Прочитати »

Штучне запліднення: за і проти

Штучне запліднення: за і проти
Зовсім недавно ви одружилися для того, щоб створити сім'ю і мати здорових і щасливих дітей. Але бажанням не судилося збутися через трагічну причину - безпліддя подружжя. Але під час стрімкого розвитку медицини, це давно вже не вирок. Прочитати »

Радості сексу без наслідків. Про контрацептиви.

Радості сексу без наслідків. Про контрацептиви.
Питання про те, як насолодитися сексом, який не закінчується виникненням батьківських обов'язків, хвилював уми людства протягом не одного десятка років, вирішити дану проблему намагалися і багато століть тому. Прочитати »

Ворушіння плоду під час вагітності

Ворушіння плоду під час вагітності
Вперше ворушіння майбутнього малюка вагітна може відчути ближче до другої половини вагітності. Ті матусі, які очікують другого малюка, можуть відчути ворушіння малюка набагато раніше, в порівнянні з тими матусями що народжують вперше. Під час другої вагітності жінка вже має уявлення про те, якими є ці ворушіння. До того ж, повторно вагітні жінки мають більш розтягнутої і чутливої передньої черевної стінки. Прочитати »

Вагітність і сумісність груп крові

Вагітність і сумісність груп крові
Сумісність груп крові майбутніх батьків при вагітності є дуже важливою інформацією. Майбутні батьки ще на етапі планування дитини повинні знати свої групи крові і резус фактор, щоб уникнути різних ускладнень під час виношування малюка. Прочитати »

Болі в грудях під час вагітності

Болі в грудях під час вагітності
Болі в грудях у жінок під час вагітності виникають досить часто. Це пов'язано з тим, що під час вагітності в організмі майбутньої мами на фізіологічному рівні відбувається значна гормональна перебудова. В організмі відбуваються значні зміни. Прочитати »

Другі пологи - чого чекати?

Другі пологи - чого чекати?
Більшість жінок, які очікують другого малюка, задаються питанням - що ж їх чекає на цей раз і якими будуть другі пологи? Безумовно, повторно народжуюча жінка вже має певний досвід і деяке уявлення, що відбуватиметься під час пологів. Але, у кожної вагітної жінки цей досвід різний. Прочитати »

Чим небезпечні домашні пологи

Чим небезпечні домашні пологи
Домашні пологи з кожним роком стають все популярнішими і популярнішими. Домашніми прийнято вважати пологи, які проходять поза стінами медичного закладу. Супровід домашніх пологів, як правило, здійснюється так званими «духовними акушерками». Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top