Рекомендуємо прочитати

Психологiя

Про що розповідають фото в соцмережах

Про що розповідають фото в соцмережах
Що можуть розповісти про нас фотографії, які ми викладаємо в мережі? Насправді, багато. Вони можуть розказати про наші якісь приховані комплекси чи потаємні бажання, які навіть ми самі іноді не усвідомлюємо Прочитати »

На замітку всім дружинам! Золоті правила поведінки, які допоможуть вплинути на вчинки чоловіка

На замітку всім дружинам! Золоті правила поведінки, які допоможуть вплинути на вчинки чоловіка
У наші дні вже ні для кого не є великою таємницею, що за успіхом кожного чоловіка стоїть мудрість його жінки. І нехай представники сильної статі починають всіляко відмовлятися, почувши такі слова, але факт залишається фактом. Більше того, ти сама «створюєш» свого чоловіка (нареченого, хлопця, коханця). Якщо він цілий день лежить на дивані або пропадає в барах, можливо, саме твої дії і слова стали причиною того, чому він чинить саме так. Прочитати »

Рабиня або господиня? Секрети зваблювання.

Рабиня або господиня? Секрети зваблювання.
Кожна жінка використовує свої методи зваблювання при спілкуванні з представниками протилежної статі. І ці методи кардинально відрізняються один від одного. Безумовно, мова йде тут не тільки про догляд за собою і своїм тілом, нанесенні макіяжу або умінні елегантно і модно одягатися. Прочитати »

Щоб вийти заміж

Щоб вийти заміж
Бажання вийти заміж для жінки абсолютно природне, що б там не казали злі язики. Будь хочеться за чоловіком, як за кам'яною стіною. Але зовсім не всякій жінці вдається вийти заміж, хоча б один раз. І красива, і не дурна, і господиня відмінна, а все якось не складається ... Але чому? Прочитати »

10 речей, про які нам не розповідають наші мами

10 речей, про які нам не розповідають наші мами
Що означає бути мамою? Ймовірно, багато з вас вже випробували на собі радість материнства, а хтось ще чекає цієї події з нетерпінням, але ніхто не сумнівається в тому, що бути мамою - дуже складно. Чи замислювалися ви про те, наскільки? Чи все розповідають нам наші мами або все ж замовчують про деякі труднощі нашого народження і виховання? Скільки приємного і не дуже ховається в цьому чарівному слові «Материнство»? Пропонуємо вам підняти завісу цієї таємниці і дізнатися, що ж все-таки приховують від нас наші мами. Прочитати »

Шопоголізм. Щасливі люди надмірно не споживають

Шопоголізм. Щасливі люди надмірно не споживають
Що таке споживацтво з погляду психології і як люди стають від нього залежними? Яким чином боронитися від реклами, якої навколо так багато, як вберегти дітей від її впливу? Про споживацтво та його наслідки розмовляю з клінічним психологом, когнітивно-поведінковим психотерапевтом Оксаною Марциняк-Дорош. Прочитати »

Самотність красивих жінок

Самотність красивих жінок
Красиві жінки досить часто бувають абсолютно самотніми, і це явище досить активно обговорюється їх знайомими, родичами та сусідами. Подив всіх оточуючих з такого приводу виражається тільки в одному - абсолютно незрозуміло, як може така розумниця, самостійна, самодостатня і красива жінка бути самотньою. Прочитати »

Як управляти чоловіком. Як жінки керують чоловіками

Як управляти чоловіком. Як жінки керують чоловіками
Кожна людина неповторна і унікальна. Ніхто не може підпорядкувати його і керувати ним все життя. Тільки особистість, яка вільна, щаслива і здатна дарувати оточуючим радість. Але в особистих стосунках, коли двоє стають єдиним цілим, дуже складно знайти ту золоту середину, яка дозволить уникнути розбіжностей і сварок. Прочитати »

Знайти час для себе

Знайти час для себе
Чому мама, яка залишається з дитиною в декреті, або ж має кілька декретів підряд, інколи відчуває, що “випадає” з життя? Як тому зарадити? Про реалізацію жінки та наслідки від відчуття незреалізованості розповідає Оксана Марциняк-Дорош, клінічний психолог, когнітивно-поведінковий психотерапевт. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top