Рекомендуємо прочитати

Максим


За латині Максим значить найбільший. Сильними сторонами Максима є прямота і надзвичайна рішучість. Крім того, він уміє бути дуже переконливим. При бажанні Максим здатний повести за собою людей на будь-які справи. До того ж, він володіє гнучким розумом і неабияким почуттям гумору (на жаль, іноді воно виявляється досить похмурим). Сказане дає уявлення про те, що дозволяє Максиму відчувати себе справжнім господарем життя. З дитинства інтереси Максима дуже різнобічні. Читає він багато і з великим задоволенням. Причому, книги вибирає на найрізноманітнішу тематику. Схильний до спонтанної самоосвіти, систематичне навчання викликає труднощі. Гнучкий розум доповнюється розвиненою інтуїцією.

Дорослішання Максима відбувається раніше, ніж у інших. На Максим слабка стать звертає активну увагу набагато раніше однолітків. Сімейне життя з Максимом простою не буде. Якщо, звичайно, вдасться взагалі схилити його до шлюбу. Особиста свобода для нього понад усе. У шлюбі прагне зберігати свої звички і смаки. Підлаштовуватися до іншої людини Максиму складно. Проблемою для подружжя стане і нездатність Максима зберігати вірність. Він дуже захоплений прекрасною статтю, тому без романів його життя стає нудним і сірим. Єдиною втіхою може стати те, що руйнувати сім'ю заради іншої жінки Максим зазвичай не схильний. Причиною такого рішення може стати тільки по-справжньому «фатальна жінка».

Особливе значення для Максима має лебідь. Зображення або будь-яка фігурка цього птаха допомагає йому зберігати душевну рівновагу, контролювати свої почуття і робити розумний вибір. Від бід його може вберегти скляна (кришталева) кулька рожевого або синього кольору. Така кулька здатна подарувати Максиму необхідний заряд впевненості у своїх силах, гарний настрій і бадьорості, забираючи всю навколишню його негативну енергію. Також благотворно на Максима впливає фуксія, які підживлюють його необхідною енергією. Камінь, який охороняє Максима - аметист. Проблеми зі здоров'ям, ймовірно, можуть бути пов'язані з сечостатевої системою.
Число імені: 7; Планети-заступники: Сонце, Венера; Щасливі дні: п'ятниця, неділя; Іменини: 26 cічня, 28 січня, 29 січня, 31 січня, 3 лютого, 5 лютого, 19 лютого, 4 березня, 19 березня, 2 квітня, 23 квітня, 11 травня, 13 травня, 27 травня; 12 серпня, 24 серпня, 26 серпня, 18 вересня, 28 вересня, 22 жовтня, 24 листопада, 5 грудня.
Сумісність імені: Вдалий шлюб з Віолеттою, Зінаїдою, Лідією, Маргаритою, Ніною, Раїсою, Яною. Ймовірність міцного шлюбу з Антоніною, Ольгою, Еллою або Юлією невелика.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top