Рекомендуємо прочитати

Ірина


У перекладі з давньогрецького Ірина означає «спокій», «мир». Ірини наділені спокоєм, збалансованістю і жорсткістю характеру. У дитячому віці Ірини повністю незалежні і навіть чинники часу і навколишнього оточення не впливають на них. Невід'ємними рисами характеру Ірин є комунікабельність, прямолінійність, і іноді різкість у поглядах. Всі свої думки про людину вони висловлюють йому прямо в обличчя. У зв'язку з цим деяких спілкування з Іринами може лякати. Природний оптимізм і велика витримка характеру допомагають їй заховати свої справжні почуття, і в зв'язку з цим у товариства може скластися думка, що Ірин зовсім не турбує те, що її хтось не любить. Але це думка оманлива - всередині Ірини може бути величезне хвилювання, просто вона не схильна до публічної розголосу своїх почуттів.

В оточенні жінок Ірині незабаром стає нудно, для неї приємніше бути в чоловічій компанії. За природою вона швидко закохується, але залишається вільною. Ірина не потерпить, якщо її коханий чоловік почне задивлятися на інших жінок, і обрушить на нього шквал ревнощів. У зв'язку з тим, що Ірина дуже цілеспрямована людина і ставить перед собою конкретні цілі, у виборі своєї половинки вона дуже вимоглива. Тільки у випадку якщо шлюб буде рівноправним, її чоловік може сподіватися на повну відданість. На роботі і вдома Ірина намагається завжди бути незалежною і працьовитою жінкою. Іноді може здається, що Ірина трохи холодна і жорстка. Але це лише візуальний обман, всередині себе Ірина така, ж жінка зі своїми слабкостями. Не рідко в Ірини проявляються хвороби серця, проблеми з судинами і обміном речовин, це пов'язано зі схильністю до повноти. Для того щоб уникнути цього їй необхідно приділяти більше часу спорту і правильному харчуванню.

Серед рослин покровителем Ірини є каштан. Малюнок з квітучим каштаном супроводжує щасливий шлюбу, стати сильнішою і впевненішою в собі і своїх силах допоможе плід каштана. Як охоронець світу і розв'язання всіх спорів для Ірини прослужить статуетка у вигляді сови. Сова для неї покровитель від тваринного світу.
Число імені: 9; Планети-заступники: Сонце, Уран, Нептун; Щасливий день: неділя; Іменини: 12 січня, 16 січня, 26 лютого, 7 березня, 29 квітня, 18 травня, 26 травня, 10 серпня, 17 серпня, 22 серпня, 1 жовтня
Сумісність імені: Вдало складеться шлюб з Леонідом, Борисом, Андрієм, Сергієм, Степаном, Юхимом, Іваном. Менше повезе з Дмитром, Костянтином, Ярославом, Романом, Валерієм.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top