Рекомендуємо прочитати

11 причин зайнятися мастурбацією: поради для дівчат

article3670.jpg

95% жінок не займається мастурбацією. І даремно, адже це не тільки приємно, але й дуже корисно.

1. Мастурбація тонізує м'язи тазового дна
Ви, звичайно, чули про користь вправ Кегеля для м'язів тазового дна. Мастурбація, що закінчується оргазмом, може замінити їх. Крім того, вона підтримує в тонусі оргастичні функції організму, наприклад виділення вагінальної змазки. До речі, тренувати м'язи зручно за допомогою спеціальних вагінальних кульок.

2. Мастурбація допоможе розслабитися
Вивчення самої себе стимулює вироблення ендорфінів і гормонів, що поліпшують настрій, а також позбавляє від напруги, стресу і депресії. Крім того, після оргазму краще спиться.

3. Мастурбація позбавить від болю
Страждаєте від головного болю і ПМС? Допоможе оргазм, який принесе мастурбація. Ендорфіни сприятливо впливають на кровообіг, підвищують настрій і заряджають енергією.

4. Мастурбація розбудить приховані сексуальні фантазії

На самоті розквітають самі вульгарні фантазії. А це корисно для роботи головного мозку. Сподобалися картинки і сюжети пізніше можна повторити з партнером.

Якщо дати волю думкам, можна зайти дуже далеко і уявити себе в ситуаціях, про які раніше було соромно подумати. Наприклад, секс утрьох або жорсткі гри. Найприємніше - про ваших думках ніхто не дізнається, а в своїй фантазії ви можете стати ким завгодно. І спати з ким завгодно.

5. Мастурбація не вимагає спеціальних декорацій і настрою
Можна, звичайно, і свічки запалити для підняття настрою, але справжня цінність мастурбації в тому, що вам не потрібно нікого вражати і дивувати. Значить, і неголені ноги не стануть перешкодою на шляху до задоволення.

6. Мастурбація допоможе розкрити сексуальність
Це у чоловіків все просто, а тіло жінки, особливо область між клітором і піхвою, повне сюрпризів. Досліджуйте себе, щоб потім поділитися відкриттями з партнером.

7. Мастурбація абсолютно безпечна
Секс в поодинці безпечний. Немає ризику завагітніти або заразитися чимось. Ви не будете переживати, що може порватися презерватив. Тільки ви, безтурботність і задоволення.

8. Мастурбація стимулює лібідо
Чим більше ви мастурбируете, тим краще дізнаєтеся своє тіло і стаєте впевненіше в собі. Це відіб'ється на сексі з партнером. Якщо регулярно стимулювати себе, збільшується важливість і цінність сексу, а також його користь для організму.

9. Мастурбація допоможе виразити себе

Улюблена поза партнера вимагає від вас сили і гнучкості? Забудьте. Під час мастурбації ви зосереджені тільки на собі. Неважливо, як і за допомогою чого ви це робите. Якщо вам добре, вам добре. На спині або животі, стиснувши або розкинувши ноги, використовуючи вібратор або пальці - ви на вірному шляху.

10. Мастурбація врятує шлюб
Секс у шлюбі неминуче стає нудним через якийсь час. Пристрасть повільно йде, зате на перший план виходить побут. Тому в ті дні, коли партнер валиться з ніг від втоми, а вам захотілося чогось погарячіше какао, полюбіть саму себе. Мастурбація також допоможе утриматися від зради через відмінності в сексуальних апетитів і пристрастях.

11. Мастурбація - це просто чертовски приємно
І з цим важко сперечатися.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чоловіки у своїх сексуальних фантазіях більш сміливі, ніж жінки. Адже дівчата навіть в ліжку не забувають про увагу і...
Багато хто помічає, що після шлюбу сексуальне життя стає нудним і буденним. Є декілька чинників, які негативно...
Одними з факторів зниження сексуального потягу можуть бути стрес і депресія. Перенапруження на роботі, фінансові...
У середньому кожна п'ята жінка таємно фантазує про секс відразу з двома чоловіками. Але для більшості подібні еротичні...
Scroll To Top