Рекомендуємо прочитати

Роман


Це ім'я з латини перекладається як «римлянин». Чоловік з таким ім'ям природжений повелитель і аристократ. При цьому зовсім не має значення його соціальний стан або ж місце, де він народився. Навіть якщо Роман займається кладкою цегли або ж лагодить проводку, він все одно залишається в чомусь імператором. Справжній стихією Романа є мистецтво. Дуже часто він занурюється в роздуми про давно минулі часи, вважаючи, що народився в невідповідний час. Роман вибирає все те, де відчувається певний наліт старовини, будь-то романс чи пісня або ж старий фільм. Романа відрізняє деякою старомодність. До речі, жінку він вибирає таку, яка б у всьому йому підходила. Йому не підходить дівчина, одягнена у джинси, тому він може витратити велику кількість часу, щоб привчити свою подругу носити спідниці та рюшки. Іноді він досягає успіху в цій справі. Однак, перш за все для Романа - це свобода, навіть у відносинах. Навіть, якщо Роман і укладе шлюб, його дружині це не дасть жодних особливих прав. При цьому Роман надає і дружині повну свободу. Інертного по натурі Романа пригнічують зміни. Але в тому випадку, якщо існуючі рамки вже починають тиснути, Роман здатний вчинити запаморочливий стрибок вперед. При цьому він не шкодуватиме про старі зв'язки. Несподівані і дивні повороти долі, містичні збіги дуже часто мають місце в житті Романа.

Роман вкрай рідко наполегливо домагається своєї мети. Якщо на його шляху постане серйозна перепона, то, швидше за все, він просто віддасть перевагу зміні мети, вибравши для себе іншу сферу діяльності. Навіть такий не дуже приємний поворот подій не засмутить Романа: по натурі він фаталіст, тому покладається на долю, а також відмінне почуття гумору робить його життя простіше. Завоювати прихильність Романа дуже просто: товариський по натурі, він вважає своїми друзями всіх тих, хто зустрічається на його шляху. Однак товариськість Романа може мати негативні наслідки для оточуючих - він часто, без злого умислу, видає чужі секрети. Тому необхідно кілька разів подумати перед тим, як довірити йому свою таємницю.

У Романа досить крихке здоров'я - він розташований до різних респіраторних захворювань, великий ризик розвитку астми. Старовинна срібна монета - найкращий талісман Романа. Але і рубль, який не в ходу вже три десятиліття додасть Роману сили і надійно захистить. Деревом Романа вважають тополю, а камінь-талісман - аметист.
Число імені: 1; Планети-заступники: Сонце, Місяць; Щасливі дні: субота, неділя; Іменини: 18 cічня, 11 лютого, 16 лютого, 2 березня, 29 березня, 5 червня, 13 червня, 1 серпня, 6 серпня, 11 серпня, 15 серпня, 23 серпня, 8 вересня, 14 жовтня, 1 грудня, 10 грудня.
Сумісність імені: Роман буде щасливий у шлюбі з Агнією, Адою, Ганною, Валентиною, Оленою, Клавдією, Любов'ю, Майєю, Марією, Мартою, Софією. Союз же з Авророю, Венерою, Діною, Євгенією, Катериною, Лілією, Оксаною, Риммою, Тамарою вдалим не назвеш.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top