Рекомендуємо прочитати

Михайло


У перекладі з давньоєврейської це ім'я означає «подібний Богу». Небо нагородило Михайла такою кількістю позитивних і цінних якостей, що з роллю «богоподібного» він справляється просто блискуче. Михайло дуже наполегливий, енергійний, а також честолюбний. Впевненість у своїх силах поєднується у нього з завзятістю. Складно знайти завдання, яке б злякало Михайла. Якщо за справу візьметься чоловік з таким ім'ям, то навіть каменепад не змусить його перервати роботу. Ось тільки підібрати підходящу роботу для Михайла складно: він захоплюється дуже різними речами. Однак, хоч сфера його інтересів і незвичайно широка, але він вивчає все досконально, а не збирає верхівки знань.

Михайло - вдумлива і дуже серйозна людина. Михайло за своєю природою дуже добра людина. Ось тільки далеко не кожен здатний дізнатися про доброту Михайла. Це пояснюється тим, що хлопець з таким ім'ям дуже ранимий. І щоб захистити душу, він часто одягає маску цинічної, холодної і глузливої людини. При спілкуванні з Михайлом ніколи не забувайте, що ця людина мислить надзвичайно тверезо. Тому глобальне захоплення його ніколи не зацікавить. Михайла не можна назвати образливим. Однак він не зможе пробачити зло, не кажучи вже про хамство. Відпускати сумнівні жарти на його адресу також не рекомендується. Михайло відрізняється вродженою моральністю. Йому не зрозуміло, як можна поступитися своїми принципами. Тому він ніколи цього не робить, і не прощає подібні промахи навіть найдорожчим людям. Михайло або одружується дуже рано, закохавшись перший раз, або робить цей крок вже в тридцятирічному віці, усвідомивши, що любить людину. Якщо шлюб дуже ранній, то найчастіше він розпадається, залишивши в душі Михайла глибокий слід. Пізній союз, як правило, міцний. Здоров'я Михайла дуже міцне. Але необхідно стежити за станом серця. Так як це найбільш вразливе місце в організмі Михайла.

Хризопраз і яшма - це камені-покровителі Михайла. А кришталева або порцеляновий фігурка лебедя стане кращим талісманом для чоловіка з ім'ям Михайло, загострює природою інтуїцію. Підказки внутрішнього голосу для Михайла дуже важливі, вони рідко підводять. Зв'язати підсвідомість і свідомість допоможе перстень з гравіруванням імені.
Число імені: 8; Планети-заступники: Сонце, Уран, Сатурн; Щасливі дні: субота, неділя; Іменини: 3 cічня, 7 січня, 14 січня, 21 січня, 24 січня, 31 січня, 27 лютого, 28 лютого, 7 березня, 22 березня, 23 березня, 28 березня, 29 квітня, 20 травня, 3 червня, 5 червня, 25 липня, 11 серпня, 13 жовтня, 14 жовтня, 21 листопада, 5 грудня, 31 грудня.
Сумісність імені: Для шлюбу у нього багатий вибір, він може бути вдалим з Олександрою, Аліною, Богданою, Борислава, Вандою, Варварою, Венерою, Вірою, Вестою, Геленою, Геллой, Джульєттою, Діаною, Діною, Євою, Оленою, Єлизаветою, Кларою , Лідією, Лією, Мариною, Мартою, Ніною, Раїсою, Риммою, Русланою, Серафімою, Тамарою, Христиною, Еллою. Сімейне життя з Глафірою, Єлизаветою, Інгою, Кірою, Оксаною, Ольгою, Яною не склалося вдало.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top