Рекомендуємо прочитати

Надія


Це споконвіку російське ім'я. Семантика слова пояснює і значення імені «Надія». Дівчина з таким ім'ям дуже надійна людина, яка ніколи не підведе: на неї завжди можна розраховувати. Її максималізм дуже часто має негативні наслідки для неї самої. Однак, не звертаючи уваги на всі підніжки долі, вона як і колись вірить, що всі люди хороші. Само собою зрозуміло, що кохана людина здається справжнісіньким ідеалом для Надії. Надія до кінця своїх днів не може розлучитися з таким враженням. Тому, як правило, шукає ідеал у світі. Знаходить вона його в релігії, звертаючись до Бога. Але навіть, якщо Надія і є атеїсткою, вона буде ідеалісткою. Тільки замість допомоги Вищих сил, вона буде сподіватися на зустріч зі своїм принцом, або виграш за лотерейним квитком.

Надія дуже темпераментна людина. Вона ревнива, сприймає весь світ дуже захоплено, а її ідеї часто бувають дуже оригінальними. Ось тільки поверховість суджень призводить до того, що ці ідеї гинуть нереалізованими. Надія дуже легко може піддаватися впливу інших людей. Сьогодні вона відстоює думку, яку вже завтра спростує. Для неї найкращим варіантом буде працювати у сфері обслуговування, в шоу-бізнесі, торгівлі або ж рекламі. Надія сумлінно робить роботу. Але жартувати з нею небезпечно: будь-яка жарт може її дуже поранити. Як правило, перший шлюб Надії недовговічний. А ось другий - щасливий і довгий. Надія вибирає чоловіка з положенням, а після цього сама ж у нього закохується. Чоловік може отримати розлучення, тільки залишивши все майно дітям. Після народження дитини вона стає більш статечною і сильною. Надія турботлива дружина і мати.

Стан здоров'я Надії залежить від її душевної рівноваги. Депресії, а також страхи, часто абсолютно безпідставні, можуть викликати хвороби. Для неї найкращі ліки - робота на землі: достатня роботи на садовій ділянці, щоб надати їй сил та енергії. Земля здатна підтримати Надію. Її покровителькою вважають слов'янську богиню родючості та землеробства. За переказами саме вона плете нитку людських доль. Обов'язковими атрибутами цієї богині були срібні півмісяць і ріг. Вони ж і є амулетами Надії.
Число імені: 5; Планети-заступники: Місяць, Марс, Юпітер; Щасливі дні: понеділок, вівторок, четвер;
Іменини: 14 березня, 20 березня, 30 вересня, 21 жовтня
Сумісність імені: Шлюб з Олександром, Віталієм, Тимофієм, Богданом, Єгором швидше за все буде щасливим, невдача може чекати її з Іваном, Володимиром, Анатолієм, Федором або Феліксом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top