Рекомендуємо прочитати

Медикаменти

Активоване вугілля для схуднення

Активоване вугілля для схуднення
Активоване вугілля для схуднення - відомо кілька способів його застосування. Перший спосіб, найбільш поширений, при якому збільшують поступово застосовуване кількість даного засобу. Збільшуємо дозу препарату до тих пір, поки його співвідношення не становитиме: 1 драже до 10 кг ваги. Приймаємо всі таблетки відразу, вранці до їжі і не більше одного разу на добу. Прочитати »

Вчимося використовувати Візин в боротьбі проти прищів

Вчимося використовувати Візин в боротьбі проти прищів
У житті трапляються як і приємні, так і неприємні сюрпризи. До останніх можна віднести прищик, який зазвичай з’являється в самий невідповідний момент і на самому видному місці. У такій ситуації відразу ж намагаєшся знайти будь-який засіб, який здатний приховати цей невеликий дефект. Прочитати »

Постинор: наслідки прийому

Постинор: наслідки прийому
Практично жодна пара стовідсотково не застрахована від незапланованої вагітності. Іноді виникає екстрена необхідність застосувати контрацепцію, До таких методів можна віднести прийом такого препарату як Постинор. Прочитати »

Краплі для очей при роботі з комп'ютером

Краплі для очей при роботі з комп'ютером
Ті люди, чия робота безпосередньо пов'язана з комп'ютером, не з чуток знають про втому очей. Неприємне відчуття сухості і печіння, судини що лопнули або сильно розширені… У будь-якій сучасній аптеці легко можна знайти краплі від усіх цих проблем. Прочитати »

Які оральні контрацептиви вибрати

Які оральні контрацептиви вибрати
У всі часи жінок хвилювало питання попередження небажаної вагітності. Це питання хвилює і сучасних жінок сьогодні. Тому люди знаходяться в пошуках різних методів, препаратів, способів, які можна було б використовувати в цілях контрацепції. Одним із найпопулярніших таких способів є оральна контрацепція. Що ж сьогодні собою являють оральні контрацептиви, які оральні контрацептиви вибрати, яку користь або шкоду вони завдають жіночому організму? Багато хто вважає, що оральні контрацептиви досить зручні для сучасної жінки і дають 100% відсотковий захист від небажаного зачаття. Прочитати »

Таблетки для швидкого схуднення

Таблетки для швидкого схуднення
Добра половина людства прагне схуднути, у що б то не стало. У хід йдуть всілякі дієти, голодування, заняття спортом і навіть прийняття таблеток. От саме сьогодні ми і поговоримо про те, що таке таблетки для схуднення і чи варто їх використовувати. Прочитати »

Сечогінні трави: обережно, викликають звикання

Сечогінні трави: обережно, викликають звикання
Зайва вага - не єдина причина, яка змушує людей вдаватися до методів детоксикації організму. Апатія, втома, зниження імунітету, головні болі, набряки і так далі. Існує безліч симптомів, що свідчать про те, що власні механізми очищення від токсинів і шлаків потребують активації. Гарною підмогою, що дозволяє відносно безпечно і швидко позбутися від шкідливого баласту, є сечогінні трави. Прочитати »

Ліки від імпотенції допомагає при гіперплазії простати

Ліки від імпотенції допомагає при гіперплазії простати
Препарат тадалафіл (Сіаліс), що застосовується для лікування еректильної дисфункції, полегшує симптоми доброякісної гіперплазії простати (ДГП). На думку американських дослідників, ці ліки можуть стати новою, більш безпечною альтернативою існуючим на сьогоднішній день препаратів, повідомляє The Journal of Urology. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top