Рекомендуємо прочитати

Оксана


У стародавніх греків це ім'я означало «чужоземна, чужа». Характер Оксани дуже непростий. Багатогранні видатні здібності і невгамовний темперамент визначають її бажання постійно дізнаватися щось нове, заводити нових знайомих, чомусь вчитися. Заради змін вона готова на будь-які випробування. Навколо Оксани життя повинно кипіти, як вода в гейзері. Інакше вона може просто зачахнути від непереборної нудьги. Це загрожує навіть проблемами зі здоров'ям. У кар'єрі Оксану очікують деякі складності. Вона прагне до інтелектуальної активної діяльності, яка приносила б відповідний дохід. Але подібні вакансії зустрічаються не так часто. Надмірна невгамовна енергія Оксани не дозволяє їй наполегливо і терпляче будувати своє життя. Нерідко Оксана помиляється, приймаючи бажане і плід своїх фантазій за дійсність. Це призводить до неминучих розчарувань. Хоча, нерідко сформулювати свої бажання Оксана просто нездатна, проте у всіх проблемах обов'язково винні інші.

Самотність Оксані не загрожує. Але шлюб для неї просто відверто нудний. Хоча, і на подружні зради Оксана, як правило, не здатна. Вони здаються їй проявом крайньої вульгарності. Невдачі в кар'єрі можуть змусити Оксану віддати всі сили чоловікові та дітям, але легше і радісніше від цього не буде нікому. Вулканічна Оксана просто грузне в обмеженому колі власної сім'ї, без необхідних її натурі свободи дій і простору. Відрадою може стати серйозне хобі. Наприклад, вона здатна присвятити багато сил благодійності.

З самого дитинства Оксані необхідно наполегливо працювати над зміцненням імунітету, щоб успішно протистояти застудам та інфекціям. На жаль, здоров'я у неї досить слабке. Особливо страждають органи дихання і гайморові порожнини. Будь який прозорий синій камінь (наприклад, синій циркон) у срібній оправі надійно захистить Оксану. Нейтралізувати дію негативної енергії, що потрапляє в будинок з деякими гостями, можна, повісивши над дверима керамічну маску.
Число імені: 2; Планети-заступники: Сонце, Місяць, Нептун; Щасливі дні: понеділок, неділя; Іменини: 31 cічня, 6 лютого, 26 серпня 15 вересня;
Сумісність імені: Найкращим чоловіком для Оксани буде Кирил, вдало складеться життя також з Віктором, Олександром, Аркадієм, Григорієм, а невдало - з Гнатом, Марком, Богданом, Петром, Степаном.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top