Рекомендуємо прочитати

Світлана


З давньослов'янського це ім'я перекладається як «виблискуюча» або ж «світла». Дійсно, своєрідний блиск закладений в Світлані самою природою: вона гарна, має гарний смак, вміє підібрати свій власний стиль. Зовнішній вигляд Світлани ніколи не видасть того, що у Світлани в даний момент фінансові труднощі - вона виглядає королевою навіть одягаючись в недорогі речі. Як правило, у Світлани досить висока самооцінка. У школі вона навчається середньо, але реалізує себе у громадській діяльності. Світлана дуже скромна і добра, вона може безкорисливо допомагати людям, навіть приносячи шкоду самій собі. Дівчина з таким ім'ям любить командувати, але надто довірлива - вона вірить усьому, що їй скажуть. Вона здатна підтримати бесіду на будь-яку тему, та й знайти рівних Світлані в умінні базікати ні про що буде складно. Однак така поверховість супроводжує Світлану все життя, граючи з нею злий жарт. Проявляється вона в «трійках» у школі і низьких посадах і нереалізованих амбіціях.

Приватне життя, як правило, складається досить добре, навіть, незважаючи на Світланину образливість, ревнивість і запальний норов. У гніві Світлана може дійти до безпам'ятства. Вона досить злопам'ятна - через багато років вона згадає, що чоловік посмів запізнитися на її свято. Зі Світланою дуже складно сперечатися, тому що вона керується не логікою, а емоціями. У повсякденному житті Світлана кокетлива, весела і дуже приваблива. У неї завжди достатньо шанувальників, але зв'яже себе узами шлюбу вона тільки тоді, коли буде впевнена в почуттях. З роками Світлана стає прекрасною господинею, люблячою матір'ю і бабусею.

Найсерйозніші проблеми зі Світланиним здоров'ям викликані поганою роботою травних органів, а також печінки. Саме тому Світлані не можна зловживати спиртним, необхідно дотримуватися дієти і робити для себе розвантажувальні дні, а також відмовитися від надмірностей, що викликають алергію. Тигр є покровителем Світлани. Мельхіорова статуетка допоможе Світлані впоратися з наклепниками і недоброзичливцями. А чорний опал, яшма і малахіт, які є каменями-талісманами, залучать до неї увагу протилежної статі.
Число імені: 7; Планети-заступники: Марс, Меркурій, Сатурн; Щасливі дні: вівторок, середа, субота; Іменини: 26 лютого, 2 квітня;
Сумісність імені: Щасливо складеться сімейне життя Світлани з Володимиром, Вадимом, Олегом, Феліксом, Юрієм, Едуардом, Богданом, Олексієм, Борисом. Важко буде знайти спільну мову з Олександром, Станіславом, Глібом.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top