Рекомендуємо прочитати

Здорове харчування

5 основних ознак нестачі магнію в організмі

5 основних ознак нестачі магнію в організмі
Брак магнію в організмі може стати причиною розвитку діабету другого типу, серцево-судинних захворювань та інших проблем зі здоров'ям, у зв'язку з чим важливо вміти розпізнати ознаки магнієвої недостатності. Прочитати »

Здорове харчування без насильства над собою

Здорове харчування без насильства над собою
У цій статті я не ставлю за мету рекламувати ту чи іншу систему харчування. Це кожен вибирає, виходячи зі своїх етичних принципів, конституції тіла, вподобань у їжі і так далі. Однак, незалежно від того, що ви вживаєте у їжу, є продукти, корисні для усіх. У звичайний і здебільшого даремний раціон харчування середнього українця вони не входять. А між тим, їх вживання не тільки вирішує багато проблем, які зазвичай тимчасово пригнічуються таблетками і лікарями, а й робить їжу набагато більш насиченою енергією, " живою ". Прочитати »

Зелена кава для схуднення

Зелена кава для схуднення
Зелена кава і зелений чай останнім часом завоювали вдячність мільйонів жінок, раніше роблять безуспішні спроби схуднути. Саме ця властивість (а адже стрункість - мрія кожної з нас, але природна любов поїсти часто заважає досягти своєї мети) і стало причиною всезростаючої популярності зеленої кави. Прочитати »

Цвіль: коли варення стає отрутою

Цвіль: коли варення стає отрутою
Звичайна справа: ви відкрили домашнє варення і побачили на його поверхні острівець цвілі. Швидше за все, ви знімете його і продовжите їсти варення. Між тим, медики попереджають - всякий продукт з пліснявою може нашкодити здоров'ю. А часом і привести до необоротних процесів в організмі. Прочитати »

Азбука здорового харчування. Кисломолочні продукти.

Азбука здорового харчування. Кисломолочні продукти.
Практично щодня кожен із нас вживає різну молочну та кисломолочну продукцію. Одні роблять це виходячи зі своїх смакових переваг, інші - для здоров'я, треті ж переслідують мету схуднення. Прочитати »

Рецепти для красивої шкіри

Рецепти для красивої шкіри
Кожна жінка мріє про те, щоб шкіра її якомога довше зберігалася молодою і красивою. І, на щастя, зробити це цілком можливо. Додайте в своє меню продукти, які містять важливі для здоров'я інгредієнти. Прочитати »

Популярне у розділі

Scroll To Top