Рекомендуємо прочитати

Тарас


У перекладі з давньогрецької це ім'я має декілька значень: «неспокійний», «бунтар», «той, хто приводить в сум'яття». Тарас досить смілива, рішуча і безстрашна людина, зухвалий в діях і планах. Тарас нерідко стає справжнім бійцем. Однак не можна сказати, що Тарас народжується героєм. Він стає ним в зрілому віці, усвідомивши своє призначення. Перед цим він довгий час метається і шукає свій шлях. Тарасу не підходить кимось втоптана дорога. У пошуках своєї власної він часто набиває багато шишок. Однак він не боїться ризикувати. Невгамовний по натурі Тарас весь час прагне до досі невідомих йому обріїв. Часто Тарас стає генератором ідей. Він любить читати і мріяти, схильний багато роздумувати. Свої блискучі ідеї Тарас сам не реалізовує через слабо розвинене честолюбство. У Тараса є ще один недолік - його природна лінь.

Тарас не може похвалитися великою кількістю друзів. Він вважає за краще самотність або ж суспільство цікавої книги. При виборі супутниці життя він зупиняє свій вибір на досвідченій жінці, за плечима якої вже є один шлюб. При цьому, він може вибрати жінку з дитиною. Ідеал Тараса - жінка-мати. Це пояснюється тим, що вона бере на себе всі турботи і побутові проблеми. Плоди каштана зможуть відновити енергетичний баланс в житті Тараса. Каштан допоможе Тарасу підтримувати добрі відносини з усіма, хто його оточує, зокрема з жінками, а також налагодити корисні зв'язки. А каштанове дерево додасть Тарасу необхідний заряд сил.

Топаз - камінь-амулет Тараса. Цей камінь підійде тільки тим, хто є бунтарем у душі, допомагаючи і захищаючи таку людину. Решті носити цей камінь не рекомендується. Покровитель Тараса у тваринному світі - білка. Саме тому Тарас не повинен носити одяг, оторочений білячим хутром. Фігурка білочки повинна постійно бути у Тараса перед очима: тоді Тарас стане терпиміше ставитися до людей. Також вона подарує йому спокій. Саме нервова система є найбільш вразливим місцем Тараса, тому йому необхідно навчитися контролювати себе.
Число імені: 5; Планети-заступники: Сонце, Меркурій, Юпітер; Щасливі дні: середа, четвер, неділя; Іменини: 10 березня, 22 березня 20 червня, 15 серпня, 25 жовтня;
Сумісність імені: Неблагополучним може виявитися шлюб з Дариною, Оленою, Зінаїдою, Клавдією, Неллі, Юлією, Мартою.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top