Рекомендуємо прочитати

Юрій


Мовою давньої Еллади Юрій - «землероб». Як правило, землеробів ми уявляємо собі розважливими, зваженими і наполегливими. Це все саме про нього. Всі ці якості притаманні Юрію. Вони чимало допомагають йому в кар'єрі. У ньому, як у селянинові, уживаються здатність наполегливо обробляти власну ниву і готовність стояти на смерть, захищаючи цю саму ниву і своє право трудитися на ній. У ньому уживаються трудівник, воїн і філософ. Будь-які конфліктні ситуації Юрій віддає перевагу «розрулювати» негайно, не відкладаючи на майбутнє. Тому в разі непорозумінь будь-якого характеру, виниклих з Юрієм, не варто намагатися ухилитися від їхнього розв'язання. Це може призвести навіть до розриву відносин.

Розважатися Юрій любить і вміє. У нього живий веселий характер, не без артистизму. Це забезпечує йому успіх серед жінок. але в плані прихильностей, тим більше, любові Юрій надзвичайно розбірливий. Обраницю він видивляється довго і прискіпливо. А часом навіть після весілля продовжує свої пошуки. На це його штовхає недовірливе ставлення до прекрасних жінок. Але сім'ю Юрій намагається забезпечити всім, і затишком, і достатком, і спокоєм. Не чоловік, а кам'яна стіна, що вкриває все сімейство.

Зі здоров'ям проблем зазвичай не виникає, але не варто нехтувати можливостями своєчасного обстеження та профілактики. Саме запущені хвороби можуть піднести йому найбільш неприємні сюрпризи. Тому в цьому відношенні дуже багато залежить від самого Юрія. Смарагд здатний допомогти Юрію і в питаннях збереження любові, і в особистих справах. Цей камінь поверне душевний спокій і допоможе у виборі вірного рішення. допоможе збереженню душевної рівноваги і покровитель в царстві Флори - тополя. Засушений листок цього дерева потрібно мати при собі постійно. Це допоможе знайти упевненість в справах любові. Тотемом Юрія в царстві Фауни є могутній і надійний білий бик. Щоб він міг підтримати Юрія, бажано завжди мати в полі його зору.
Число імені: 8; Планети-заступники: Сонце, Сатурн, Уран; Щасливі дні: субота, неділя; Іменини: 4 лютого, 17 лютого, 13 серпня;
Сумісність імені: Щастя в шлюбі знаходить, як правило, з Азою, Алевтиною, Анжелою, Антоніною, Галиною, Дариною, Зінаїдою, Ларисою, Лідією, Лілею, Любов'ю, Наталією, Ольгою, Поліною, Раїсою, Світланою, Софією, Тамарою. Невелика вірогідність вдалого шлюбу з Адою, Аллою, Веронікою, Єлизаветою, Зоєю, Інгою, Тетяною.


Всі Імена

Популярні статті

Scroll To Top